В Іспанії Леся важко працювала, щомісяця додому надсилала 500 євро. А коли повернулася, ні ремонту, ні автівки нової, ще й коханка у чоловіка

Як і багато інших українок, Леся була змушена поїхати закордон на заробітки. Жінка тяжко працювала та висилала додому гроші, та коли була змушена через хвopобу повернутися додому, виявила, що чоловік витратив усе зароблене нею, не зробив ремонт, та ще й іншу знайшов.

5 років тому Леся вирішила поїхати до Іспанії на заробітки. Через скорочення вона втратила роботу, чоловік на заводі заробляв копійки, а двох дітей треба було якось виховувати, годувати та одягати. В Іспанії жінка легко знайшла робоче місце та стала доглядати стару сеньйору. Джерело

Кожного місяця Леся надсилала додому по 500 євро, проте одного разу, розмовляючи із сином, дізналася, що йому не поставили нормальну пломбу, бо батько сказав, що грошей немає. Жінка знепритомніла, та, як виявилося, не від шoку. Згодом Леся дізналася стpaшний діaгноз – oнкoлогія – та змушена була поїхати додому.

Проте рідна домівка зустріла її непривітно. Чоловік був незадоволений тим, що вона повернулася. Окрім того, виявилося, що в домі немає ремонту, старі шпалери вже навіть відклеюватися почали, а машину чоловік так і не купив.

Леся не зрозуміла, на що йшли такі гроші, адже вона навіть одяг дітям висилала. Та хвopоба не дала часу на роздуми, треба було робити опеpaцію. За цілий місяць чоловік провідав Лесю всього раз, та й то, подивившись на банани та апельсини, які принесла їй матір, звинуватив жінку в тому, що вона «розкошує», поки йому з дітьми їсти нічого.

Читайте також: “Усе в цьому світі має ціну, мій любий. Я розумію, що це твоя мама, але гостинцями розкидатися не варто”: невістка була на 10 років старшою за сина, успішною бізнеследі і ще тою штучкою

Відновивши сили після опepації, Леся знову подалася на заробітки. Цього разу на 6 років. З чоловіком вона спілкувалася рідко, а потім і взагалі перестала. Діти говорили, що він поїхав у село, проте згодом Леся дізналася, що він живе з іншою жінкою. Найбільше образило те, що він навіть не захотів з нею поговорити, а втік від сім’ї як боягуз.

Коли Леся приїхала додому, подруги з колишньої роботи повідомили їй, що її чоловік розповідав, що вона покинула його та дітей заради якогось іспанця, а його жінка пліткувала, що Леся наpoдила позашлюбну дитину. Проте Леся не ображалася на чоловіка, а спокійно дала йому розлучення. Потім жінка знову поїхала на заробітки, щоб допомагати й надалі дітям.