fbpx

В липні-серпні все кардинально зміниться, названо чотири знаки Зодіаку, які очікують цікаві повороти долі

Названо чотири знаки, у яких все кардинально зміниться в липні-серпні

Овен

Вам  просто не обійтися без моральної підтримки рідних або коханої людини. У вас будуть опускатися руки, і лише люди, які вас люблять, зможуть розрадити і допомогти. Знайдуть розраду у щоденних буденних заняттях. Астрологи рекомендують нікуди не поспішати, сьогодні час для вас йтиме повільно та легко.

Овнам зірки радять бути більш розсудливими, перш за все, для свого ж добробуту. Родичі можуть згадати старі образи

Риби

Рибам щаститиме в далеких поїздках і в коханні. Це саме час зважитися на поповнення сім’ї – період сприятливий для цього. Везіння буде переслідувати Риб всюди, особливо в азартних іграх, але зловживати не варто. Також представників цього знаку можуть чекати хороші взаємини з людьми з минулого, наприклад, зі старими друзями, також можливе відновлення зв’язків з далекими родичами.

Козеріг

Козерогів в цьому місяці відчують зміни в сім’ї і на роботі. Відносини в цих сферах можуть змінитися.  Але краще не вживати ніяких дій до 20-х чисел липня. Зірки не радять брати близько до серця все, що відбуватиметься. Вам потрібно морально та фізично відпочити.

Терези

Астрологи радять бути вдячним Всесвіту за те, що відбувається з вами тут і зараз. Можливо, вже скоро, вам доведеться кардинально змінити своє ставлення до ситуації.

Вам доведеться переглянути свої життєві принципи та відмовитися від певних переконань, які ще декілька днів тому здавалися вам непорушними

You cannot copy content of this page