fbpx

В свої 30 з невеликим років у мене не було серйозних стосунків. Всі дівчата, з якими я знайомився, були чомусь заміжні. Мене це ні скільки не хвилювало, це ж не мені зраджують. Але життя, мабуть, вирішило мене покарати за це

Зі своєю попередньою дамою серця (яка природно була заміжня) ми прозустрічалися три місяці і вже не бачилися півроку.

Це були напевно найяскравіші мої стосунки. Таких красивих дівчат у мене не було. Зазвичай я ніколи ні в кого не запитував, чому вони зраджують чоловікам, а у неї захотілося запитати.

Її відповідь мене дуже здивувала, вона сказала, що тільки він зможе прийняти її такою, яка вона є і ніколи не кине.

Я багато разів прокручував в голові її слова і не міг знайти відповіді, чому вона так думає. І ось вона зникла, зовсім перестала приїжджати до мене на наші зустрічі. Спочатку ми з нею часто зідзвонювалися, а потім почуття підутихли і дзвінки припинилися.

Я вже майже забув про неї, як раптом пролунав телефонний дзвінок. Дзвонила вона.

Я відповів і зрозумів, що помилився, дзвонив її чоловік з її телефону.

Він відразу в лоб запитав, чи у нас щось було. Я спочатку вирішив все заперечувати, щоб не підставляти її. Але він мене тут же перебив:

– Мене в принципі не хвилює, що у вас було. Це ваша справа, я просто вирішив попередити. У неї завжди були коханці і я пробачав їй, а тепер втомився. Ми розлучаємося. Ми з нею одружені всього два роки і вже півтора роки вона живе з важкою недугою. Тому я раджу тобі сходити до лікаря.

Я йому спочатку не повірив, але він зміг переконати мене. Він скинув фотографію її ліків. Придивившись до фото, я впізнав інтер’єр їх квартири, вона часто мені надсилала свої фотки, коли була сама вдома.

Я ще поки не можу зважитися сходити і здати аналізи. Але найближчим часом обов’язково сходжу.

Мучить питання, а раптом її чоловік вирішив таким чином відвадити мене від їх сім’ї, адже він може і не знати, що на той момент ми вже давно розійшлися.

А якщо він говорить правду, то це просто благородний вчинок з його боку?

Напевно це мені урок, не варто мені розважатися з заміжніми жінками.

You cannot copy content of this page