fbpx

В травні доля приготувала Терезам серйозне випробування, чиєсь життя кардинально зміниться, а на когось чекає велика перемога: Астролог попередив три знаки Зодіаку про прийдешні зміни

Рак 

Зірки радять Ракам у травні постійно працювати над своїми думками, почуттями й особливо – страхами. Якщо знак досягне гармонії в душі – зможе чарівним чином налагодити життя. Якщо ж піддасться сумнівам і страхам – його очікує плутанина і хаос. На вас чекає велика перемога. Ви можете зараз розраховувати на прихильність зірок у нових починаннях. Для того, щоб розібратися у ваших стосунках, вам потрібно краще розуміти суть питання та щоб логіка узяла гору над емоціями.

Лев

Якщо цар звірів хоче благотворного року, йому слід відкинути лінь і бездіяльність, наполегливо працювати у травні і вчасно зменшувати оберти. Не всі  будуть здатні оцінити ваше почуття гумору.  Добре думайте над своїми словами.

Терези

Терезам доведеться  у травні спостерігати за тим, що відбувається, і в потрібний момент знаходити ресурс для трудового подвигу. Баланс дозволить їм уникати помилок. Вам доля приготувала серйозне випробування. Будьте обережні.

У Терезів є всі шанси зайняти керівні позиції

You cannot copy content of this page