fbpx

В Україні запустили яскравий флешмоб “вдаримо по Виннику”

У мережі народилася ідея запустити флешмоб #ударимОторвальдомпоВинтику, де під “гвинтиком” мається на увазі відомий український співак Олег Винник.

Задум народився з легкої руки телеведучого Андрія Шабанова, який на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook проаналізував ефективність так званих мовних квот.

За його словами, квоти в Україні не працюють, тому що талановиті виконавці скасовують свої концерти, а, наприклад, Олег Винник збирає по чотири зали Палацу “Україна”.

“Чи правильно я розумію, що коли мені говорили, що квоти заради молодих українських музикантів і проти шансону, це була погана брехня? Насправді вони були не проти шансону, а за те, щоб шансон був українською”, – стверджує телеведучий.

Потім він згадав відому українську рок-групу O.Torvald: “Друзі, згадайте мої слова в наступному році, коли почуєте рекламу концертів Олега в Палаці “Україна”. Їх уже буде не чотири, а вісім, і всі вони будуть sold out (“все продано”, подія, на яку більше не залишилося квитків. – Ред.). А такі групи, як O.Torvald, наприклад, для того, щоб зібрати хоча б один Палац “Україна” повинні змінити свою музичну стратегію”, – продовжив Шабанов.

На запис телеведучого відреагував сам Євген Галич, який закликав українців підтримати виконавців “ногами”, відвідуючи концерти талановитих груп. Зокрема, він нагадав, що концерт гурту O.Torvald відбудеться 2 грудня в клубі StereoPlaza.

Читайте також: Помолодшала знову: Алла Пугачова приголомшила новим іміджем (фото)

“Ті ж квоти яскраво демонструють, що в наш час не можна боротися “проти” чогось або когось, набагато ефективніше виступати “за”. Питання в тому, “за що”. Тому, якщо потрібна якісна музика, то досить просто почати цікавитися українською сценою. Музики на ній зараз так багато, що кожен зможе знайти щось для себе. Почніть ходити на українських виконавців (саме таким чином підтримуючи їх), наживо багато з них зовсім не гірші закордонних”, – написав музикант.

Джерело.

You cannot copy content of this page