В якому кольорі потрібно зустрічати 2020 рік, щоб весь рік був успішним та щасливим

Найголовніше – пам’ятати, що новорічний костюм не обов’язково повинен бути строго запропонованих кольорів. Якщо вони не викликають у вас симпатій, сміливо вбирайтесь в улюблені кольори і відзначайте свято з радістю і веселощами – тоді Фортуна не омине ваш будинок. Важливо, щоб одяг був чистим, охайним, акуратним, викликав у вас хороші асоціації. Джерело

Яким буде покровитель 2020 року

Тварина-покровитель 2020 року – Щур. Нагадуємо, кольором року вважається білий, а стихією буде метал.

Щур – хитрий і розумний звір, який наділений талантом вивертатися навіть зі складних ситуацій. В цей рік простіше буде справитися з проблемами, які постійно давали про себе знати і гальмували розвиток. 2020 рік – час виграшних стратегій і прекрасно зіграних партій. Звичайно, якщо почати його на правильній ноті.

Які кольори надягати в новорічну ніч-2020

У нас є два компонента новорічного вбрання – білий колір і метал у всіх його проявах. Білий – колір рівноваги, ніжності, колір оновлення. У ньому варто зустрічати свято тим, хто в 2020 році хоче розпочати життя з чистого аркуша.

Ну а металік можна використовувати яскравим персонам, які мають намір заявити в Новому 2020 році про себе. Сріблясті сукні, металеві пряжки, аксесуари та прикраси – фантазія нічим не обмежена. Навіть манікюр можна робити на удачу – або класичний французький, із застосуванням білого, або екстравагантний і бунтарський, де навіть стрази будуть доречні.

Тим, хто не любить ні ніжну чистоту яскравого білого, ні виклик металіка, можна віддати перевагу світлим пастельним відтінкам інших кольорів: блакитного, персикового, бузкового. Парні світлі костюми будуть вдалими для закоханих.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку: Наступний рік для когось принесе труднощі і випробування, а для інших – нове кохання

Широкий вибір буде у тих, хто новорічну ніч планує зустрічати в карнавальному костюмі. У 2020 році вибір відповідних нарядів досить широкий: ніжна сніжинка, Снігова Королева, смішний сніговик, білий ведмідь, ангел або лебідь і так далі.

Камені і мінерали білого і прозорого кольору будуть хорошими талісманами: саме час одягати перли, прикраси з місячним каменем або молочним кварцом. Також удачу принесуть багато металів, а срібло, платина і біле золото виявляться особливо гарні.