fbpx

В якому кольорі зустрічати Новий рік, щоб 2018 став роком удачі та успіху

Рік червоного Вогненного Півня від багатьох зажадав підвищеної уваги до себе: яскравому покровителю 2017 припали до душі стильні продумані образи, експресія в словах і сміливість вчинків. Однак рік добігає кінця, і незабаром нам доведеться зустріти новий, 2018 рік, а разом з ним і його покровителя – Жовтого Земляного Собаку.

Як відомо, найкращий спосіб приманити в своє життя удачу – правильно зустріти і провести новорічну ніч. Здобути прихильність покровителя року можна, вибравши святкове вбрання в правильній колірній гамі.

Який колір приверне удачу в 2018 році

Згідно з традицією фен-шуй, саме кольорова гамма одягу багато в чому визначає хід майбутнього року, його успіхи і невдачі. Догодивши Жовтому Земляному Собаці, можна легко досягти успіху в кар’єрі, поліпшити здоров’я і зміцнити сімейні узи. Самотнім жінкам і чоловікам, які бажають привернути до себе увагу протилежної статі, краще віддати перевагу золотавому кольору вбрання. Дівчата можуть надіти сукні, прикрашені блискітками, а чоловіки – доповнити сорочку нейтрального кольору золотистою краваткою.

Читайте також: В чому варто зустрічати Новий 2018 рік

Другим пріоритетним для покровителя майбутнього року кольором є коричневий і всі його відтінки. Земляні кольору в поєднанні з золотими прикрасами складуть прекрасний образ, який зможе привернути до вас фінансове благополуччя і успіх в діловій сфері. Також не слід забувати про класичний вирішенні для наряду: відтінки сонячного жовтого зможуть зіграти на вашу користь і посприяти підвищенню впевненості в собі, а також залучити успіх у прийдешньому році у ваше життя.

Жінки можуть вибрати стильний костюм лимонного кольору, витончене жовта сукня, або доповнити наряд «земляних» кольорів яскравим шийною хусткою. Чоловікам рекомендована жовта сорочка, краватка або светр в поєднанні з класичними брюками приглушених тонів.

Джерело.

You cannot copy content of this page