fbpx

В якому місяці жінка народилася – така вона і Королева

Ну що ж, дамочки, ласкаво просимо на наш Бал Королев. Злегка поправте свої розкішні корони і сідайте на трон. Вже цікаво, яка ви королева?

У нас є чарівне дзеркало – погляньте в нього. Зараз дзеркало розповість вам – яка ви королева в залежності від того, в якому місяць ви народилися.

Кожна жінка – королева і гідна всього того, про що вона мріє! Пропоную Вам підняти собі настрій і дізнатися – яка ж ви королева по місяцю свого народження.

Січень

Ви Королева Терпіння

Такі Королеви звикли зустрічати мінливості долі з високо піднятою головою, звичайно вони не тільки нікому не скаржаться, але ще і часто слухають чужі скарги і дають іншим слушні поради. Така Королева може терпіти дуже довго, але якщо вже її терпець увірвався – стережіться, вона здатна на все. Зрад не прощає.

Лютий

Ви Королева, яка завжди досягає свого.

Такі Королеви вперті, самовпевнені і горді. Однак, це їх не псує. Вони ніколи не бояться труднощів, швидко приймають рішення, природжені керівники. У них добре розвинена інтуїція, що допомагає їм добре розбиратися в людях. Обожнюють дітей.

Березень

Ви Королева, яка дійсно справжня леді.

Такі Королеви володіють сильною чутливістю, м’які, ніжні, рaнимі і скромні. Бувають вперті, але виглядає це дуже мило. Володіють вродженим почуттям стилю. Цих Королев завжди притягують справжніх Королів, які готові захищати і оберігати їх від усіх примх долі.

Квітень

Ви – королева-бунтарка.

І справа не в тому, що такі Королеви люблять порушувати правила. Ні, вся справа в тому, що у них -Свої. Сміливі, щирі і рішучі, що володіють неймовірною жіночною привабливістю вони з легкістю встановлюють свої правила куди б не потрапили. Чоловіків заворожують з першого погляду.

Травень

Ви – Королева-воїн.

Здивовані, що ця мила дама насправді в душ справжній воїн, жорсткий і справедливий? Всі дивуються. Ці королеви поєднують в собі непоєднуване – з одного боку вони природжені господині, а з іншого їх рішучості, сміливості і силі волі можна тільки позаздрити. Найчастіше дуже добре влаштовуються в житті.

Червень

Ви – Королева-провидець.

Ці Королеви добре розбираються в людях, не люблять конфлікти, дуже добрі. Однак, у них є одна таємниця – яким шостим почуттям вони знають майбутнє, але в молодості рідко довіряють цьому шостому відчуттю. Улюблені квіти у них – ромашки.

Липень

Ви – Королева-володарка чоловічих сердець.

У дитинстві часто дуже красива дівчинка, однак, більш владна мати може немов забити її красу. Але як тільки виникнуть сприятливі умови їх краса розквітає і радує кожного. Чоловіки просто без тями від таких жінок, але ці королеви не ставлять зовнішність на перше місце. В юності закохуються часто, обпікаються, але в підсумку зустрічають свою людину.

Читайте також: Квітковий гороскоп: дізнайтеся квітку, яка принесе вам удачу та благополуччя

Серпень

Ви – Королева Королев.

Ці Королеви – природжені лідери, вміють вести за собою людей. Зазвичай багато чого досягають в житті, але тим не менше будинок і сім’я для них найголовніше. Дійсно чесні і порядні люди, чим навколишні часто люблять користуватися.

Вересень

Ви – Королева-чарівниця.

Ці Королеви можуть володіти різними характерами, але об’єднує їх одне – прі зовнішній акуратності, навіть педантичності, іноді скромній увазі, вони вміють створити диво з нічого. А ви думали чому ці королеви завжди дуже смачно готують?)

Жовтень

Ви – Королева чуттєвості.

Ці Королеви живуть почуттями, хоча зовні можуть виглядати навіть холоднуватими. Але всередині у неї зійшлися лід і полум’я. Фатальні жінки, здатні заворожити будь-якого чоловіка одним тільки поглядом. При цьому обожнюють прикинутися милими простачка.

Листопад

Ви – Королева-віщунка

Ці Королеви дійсно вміють любити. Пристрасні, дуже харизматичні жінки. Відмінні психологи, легко вгадують наміри людей. Ці Королеви дійсно вміють чаклувати, їм часто сняться віщі сни.

Грудень

Ви – Королева-мандрівниця

Навіть якщо ці Королеви все життя проживуть на одному місці, вони все одно залишаються мандрівницями. Зовні ідеальні дружини, вони часто мріють про щось таке. І найчастіше їх мрії збуваються. Мають легку і яскраву душу!

Ось така ви королева! Як вам сподобалося?

You cannot copy content of this page