fbpx
Життя

Валя довго вмовляла чоловіка взяти дитину з дитячого будинку, але той навідріз відмовлявся. Через 2 роки Віктор раптово змінює думку і веде дружину прямо до будинку маляти і показує їй новонародженого хлопчика, малюкові всього місяць. Правда відкрилася тільки через 8 років

Валя з Віктором давно мріяли стати батьками, але пройшовши всі можливі обстеження і здавши аналізи лікарі їм повідомили про те, що дружина не може мати дітей. Валя в дитинстві була дуже слабкою дитиною і перехворіла всіма можливими хворобами. Швидше за все це і стало причиною таких наслідків.

Валя довго вмовляла чоловіка взяти дитину з дитячого будинку, але той навідріз відмовлявся. Через 2 роки Віктор раптово змінює думку і веде дружину прямо до будинку маляти і показує їй новонародженого хлопчика, малюкові всього місяць.

Валя пропонує подивитися інших діток, але чоловік вперто стоїть на тому, щоб взяти саме його. Він так і не зміг назвати причину свого вибору, лише сказав, що він дуже схожий на його молодшого брата в дитинстві.

Подружжя зібрали всі необхідні документи і всиновили хлопчика. Сім’я була дуже щаслива, в їхньому будинку з’явився малюк, про якого вони так довго мріяли. Хлопчик ріс і з кожним роком все більше і більше був схожий на Віктора.

Валю радувала така схожість, адже чим більше вони стануть схожі зовні, тим менше буде у людей виникати питань з приводу їх спорідненості. Віктор виявився не тільки прекрасним і турботливим чоловіком, але і чудовим батьком. Він весь свій вільний час проводив з родиною і частенько балував сина новими іграшками.

Коли хлопчикові виповнилося 8 років, лікарі виявили у нього серйозні проблеми зі здоров’ям, дитині терміново потрібна була пересадка нирки. Батькам запропонували стати донорами для сина і вони здали всі аналізи. Результати Валентини були негативними, вона не підходила для пересадки.

А ось Віктор став сто відсотковим кандидатом. Операція пройшла успішно і всі одужали. Валентина не могла повірити як вийшло, що не рідна дитина і її чоловік виявилися такими сумісними. Жінка поговорила з його лікарем і той пояснив, що Віктор рідний батько хлопчика.

Валентина влаштувала вдома скандал, вона зажадала пояснень у чоловіка. Той зізнався, що у нього був швидкоплинний роман в результаті якого народився син, але його мати не захотіла виховувати дитину і віддала в будинок малятка.

Вона повідомила в який саме і Віктор приїхав туди і знайшов його. Валя поїхала на тиждень до батьків, щоб подумати про все. Приїхавши додому вона пробачила чоловіка і стала далі виховувати сина як рідного.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page