Вареники з сюрпризом на Старий Новий рік. Дізнайтеся, що Вас чекатиме в наступному році

Особливої ​​уваги заслуговують гадання на варениках на Старий Новий рік. Це один з найпростіших способів дізнатися свою долю.За матеріалами:Факти ICTV

Проводиться ворожіння на варениках досить просто. Потрібно всього лише приготувати дві порції ласощів: одну – звичайну, а другу з начинкою-сюрпризом. Причому прогноз на майбутній рік залежить саме від наповнення вареника.

Перед тим, як розпочати ворожіння, краще попередити гостей про “сюрпризи” у страві. Це допоможе уникнути зламаних зубів і проковтування деталей.

Вареники з сюрпризом можуть мати найрізноманітнішу начинку. Відповідно кожна з них матиме різне тлумачення.

Читайте також:Українські щедрівки на 13 січня – Старий Новий рік. Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка

Наприклад, апельсин у варенику віщує насолоду, арахіс – любовні втixи, вишня – удачу, горіх – домашній спокій, гриби – довге та щасливе життя, зерно – багатство, родзинки – велику спокусу, а капуста – гроші.

Водночас картопля свідчитиме про підвищення на роботі, журавлина – про несподівані зміни в житті, каблучка – про весілля, а монетка – про гроші.

Якщо під час ворожіння у варениках вам попався червоний перець, то вас чекає печаль, а якщо курага – радість. Лавровий лист принесе цього року славу чи кар’єрне зростання, мед – здоров’я, морква – нові знайомства, а м’ясо – добробут.

Окрім того, у святкові вареники можна покласти білу нитку, що свідчитиме про далеку дорогу, ґудзик – до обновок, насіння – до нових плідних планів, ланцюжок – до тісних родинних зв’язків, а також рибу, яка принесе поповнення у родину.

Читайте також:Які традиційні страви мають бути на столі на Старий Новий рік

Якщо у варенику вам попадеться перець, чекайте гострих відчуттів. Часник напророчить шлюб за розрахунком, рис – добробут у домі, а яблуко – заслужену нагороду.

Серед інших можливих начинок – цукор – до солодкого життя, сіль – до сварок і сліз, кріп – до хорошого здоров’я, твердий сир – до виграшу, а домашній – до нових друзів.