fbpx

– Варта було твоя любов цього? Він уже з іншою одружився, вона дитину чекає, бачила їх недавно. А ти дочку одна тягнеш. Треба було кар’єру будувати, а не за мужиком бігти. Подивися, на кого ти стала схожа!

Євгенії було 22 роки, до того моменту, за плечима у неї вже було розлучення. Від попереднього шлюбу залишилася маленька донька.

Щоб влаштувати дитину в дитячий садочок, Жені довелося піти туди на роботу. Платили дуже мало. Паралельно дівчина заочно доучуватися в інституті.

Помічників у Євгенії не було. Батько з матір’ю розлучилися, коли Женя була ще маленькою. Ніякого спілкування з татом не було.

Мама Жені сама ледве перебивалася, допомогти доньці нічим не могла. Доводилося економити буквально на всьому.

Родичі дивилися на дівчину зверхньо. Двоюрідна сестра і брат навіть не віталися, якщо зустрічали її на вулиці. Якось всі разом зібралися на святі у бабусі. Сестра з насмішкою сказала:

– Варта було твоя любов цього? Він уже з іншою одружився, вона дитину чекає, бачила їх недавно. А ти дочку одна тягнеш. Треба було кар’єру будувати, а не за мужиком бігти. Подивися, на кого ти стала схожа!

Аліменти колишній чоловік платив копійчані. Надав до суду довідку, що зарплату отримує мінімальну. Слова сестри дівчину дуже зачепили.

Вона, дійсно, любила свого колишнього чоловіка. Звичайно, коли виходила за нього заміж, Женя не думала, що все обернеться ось так.

Зустрічатися з майбутнім чоловіком вони почали ще в школі. Він був популярним хлопцем: красень, спортсмен – мрія дівчат. Женя тиха, скромна відмінниця.

Заміж виходила вже при надії, чоловік обіцяв носити на руках. Але замість цього завів роман з колегою. Коли доньці виповнилося два роки, пішов з дому.

З тієї самої розмови на святі, минуло три роки. Женя знайшла собі гідну роботу, влаштуватися допомогла подруга.

Її мама вийшла на пенсію, стала забирати внучку з дитячого садка, залишатися з нею на лікарняних. На особистому фронті теж все налагодилося. На Женю звернув увагу колега.

Пара розписалася, недавно, придбали житло. З’явилися можливості виїжджати за кордон, робити дорогі покупки. Тут то і активувалися родичі.

Спочатку всі дружно напрошувалися на весілля. А потім, один за одним, стали запрошувати і на свої сімейні свята.

Все всі забули, крім Жені. Яка чемно відмовляється від запрошень, але, в душі, ображається на рідню.

Налагоджувати спілкування з ними категорично не бажає.

You cannot copy content of this page