fbpx

Вартість такого комплекту складатиме до 5000 гривень. Що отимають батьки новонародженого в «пакунку малюка» з 1 вересня

Уже з 1 вересня при нaродженні дитини батьки отримуватимуть «пакунок малюка».

Як повідомила в. о. Державного секретаря, керівник Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України Олена Косолапова, одноразова допомога «пакунок малюка» видаватиметься мамі або законному представнику дитини під час виписки новонaродженої дитини з полoгового будинку. За матеріалами Слобідський край

До пакунка ввійдуть 25 необхідних речей для новонароджених. Вартість такого комплекту складатиме до 5000 гривень.

Це одноразові підгузки (для дітей від 2 до 5 кг, не менше 94 штук в упаковці), одноразові серветки вологі (для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, не менше 56 штук в упаковці), набір пелюшок (ситцеві, фланелеві, бавовняні та багаторазові вологостійкі).

Читайте також: Вергуни з пилу-жару, присипані цукроваю пудрою. Рецепти улюбленого смаколика

Також у наборі першої необхідності будуть дві бавовняні шапки, боді з коротким та довгим рукавом, бавовняні повзунки та чоловічки з довгим рукавом, штанцями та шкарпетки. Окрім одягу, у бокс покладуть термометри для води та електронний для тіла, ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками та прокладки для лактації (не менше ніж 60 штук в упаковці).

Ще безкоштовний пакунок міститиме теплу ковдру з бавовни розміром 90×120 см та трикотажну плед-ковдру розміром 60×80 см. Тут батьки знайдуть матрац розміром 42×70, махровий рушник розміром 100×100 см та розвиваючу іграшку. Ще до набору ввійдуть крем з вмістом ланоліну 100 %, дитяче мило-шампунь без парабенів. Увесь комплект упакують у коробку-люльку з міцного картону.

You cannot copy content of this page