fbpx
Гороскоп

Ваш ідеальний, чудовий, найкращий партнер за знаком Зодіаку

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ваш ідеальний партнер Овен. Жінка-Овен чудово порозуміється з чоловіком свого знаку. На перший погляд, у цієї пари вирує пал, але саме сильне взаємне тяжіння і утримує цю пару разом. У їхніх стосунках буде багато кохання та непередбачуваності.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Ваш ідеальний партнер: Риби. Гармонійні стосунки можливі практично зі 100% гарантією – чуттєві Риби завжди намагаються принести задоволення Тельцю, але при цьому не висувають жодних вимог у відповідь. Від дівчини-Тельця потрібно лише цінувати те, що дає їй чоловік-Риба.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Ваш ідеальний партнер Овен. Вас з ним об’єднуватиме любов до задоволення миттєвих бажань. Це чудово, адже кожному варто плекати «внутрішню дитину», а Овен з Близнюками зможуть робити це, стрибаючи разом з парашутом.

Рак (21 червня – 22 липня)

Ваш ідеальний партнер: Телець. Жінка-Рак – єдиний варіант, який зможе викликати шквал емоцій у пасивного Тельця. Вона зможе по-справжньому прив’язати його – і може бути впевнена, що він їй ніколи не зрадить.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ваш ідеальний партнер: Рак. Дівчина-Лев та чоловік-Рак – дві половинки одного пазла, які відчують це відразу ж після знайомства. Раку подобається здатність Лева привертати до себе увагу оточуючих, щойно з’явившись у компанії. А «левиці» у партнері-Раці обов’язково сподобається практичність та стабільні плани на майбутнє.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Ваш ідеальний партнер: Терези. Абсолютно комфортні стосунки для обох знаків: чоловік-Терези зможе довірити Діві кермо правління в парі, а та розширить його уявлення про життя за рахунок палкого темпераменту.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ваш ідеальний партнер: Близнюки. Обидва знаки Зодіаку тактовні і ненав’язливі один до одного. При цьому у знаків схожі погляди на ідеальні стосунки – у них не прийнято сперечатися чи приховувати щось одне від одного.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Ваш ідеальний партнер: Телець. У цій парі пануватимуть глибока повага та взаєморозуміння. Телець і Скорпіон ніколи не виносять сміття з хати, а всі проблеми у відносинах вважають за краще вирішувати на місці, не відкладаючи їх обговорення у довгу скриньку.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Ваш ідеальний партнер: Терези. У відносинах між Терезами та Стрільцем не буде розчарувань та скандалів – у них схожі інтереси, весь вільний час вони присвячують активному способу життя: фітнес-тренуванню, подорожам та світським заходам.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Ваш ідеальний партнер: Скорпіон. У ньому дівчина-Козеріг побачить того надійного супутника життя, якого вона завжди шукала. Скорпіон націлений на шлюб, не боїться брати на себе відповідальність та заводити дітей. Їх поєднає прагнення бути впевненим у своїй сім’ї.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ваш ідеальний партнер: Близнюки. Вас з ним поєднує невичерпна пристрасть до романтики та схожість сприйняття почуттів. Приємні сюрпризи, незвичайні освідчення в коханні та стосунки, яким будуть заздрити всі навколо – ось що чекає на дівчину-Водолія, яка вирішила відповісти взаємністю Близнюкам.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ваш ідеальний партнер: Скорпіон. Риби відрізняються розважливістю та здатністю дивитися на незначні мінуси характеру Скорпіона крізь пальці. Дівчина-Риби стане для нього не лише коханою, а й вірним союзником.

You cannot copy content of this page