Ваше кармічне завдання за Знаком Зодіаку. Розповіли відомі Астрологи

Овен

Кармічна задача найяскравіших представників — безперервний рух уперед. Ці люди ведуть за собою багатьох, пробиваючи дорогу до успіху і собі теж. Це означає, що цьому знаку Зодіаку доля завжди готує щось цікаве, але важке. Суть існування Овнів — це боротьба.

Телець

Кармічна задача Тельців – наполеглива праця. Чим більше ви домагатиметеся своїх цілей працею, тим більше шансів на успіх у вас буде як у цьому, так і в наступному житті. Ваша суть пов’язана з енергією стихії Землі. Земля – це матеріальні цінності, сім’я та робота. Ви маєте забезпечити себе цим.

Близнюки

Кармічна задача Близнюків – це зберігання, переробка та передача важливої інформації іншим людям. Цей Знак Зодіаку чудово справляється з таким завданням, як передача досвіду та умінь іншим поколінням. Без Близнюків ми володіли б набагато меншою мудрістю, ніж зараз.

Рак

Раками рухає кармічна задача нагляду за близькими людьми. Рак завжди захищає свою сім’ю від непотрібного та робить так, щоб усім жилося комфортно та затишно. Без Раків не було б найсильніших і найміцніших сімей на Землі. Їх кармічне завдання – збереження сімейного затишку.

Лев

У Левів кармічним завданням є управління масами. Незважаючи на те, що багато хто думає, ніби Лев є просто егоїстичною, самозакоханою людиною, його завдання, поставлені долею, досить важливі. Леви це деякі мотиватори. Вони вміють знаходити правильні слова, коли інші до цього не здатні.

Діва

Діви — це ті самі люди, які найчастіше помічають дуже важливі дрібні деталі в чомусь величезному та незбагненному, наприклад, у житті. Діви – це скупчення мудрості, якою вони діляться. Це душевне тепло та обитель приємних емоцій. Без Дів цей світ перетворився б на хаос.

Терези

Очевидно, що у Терезів головним кармічним завданням є пошук прекрасного. Терези люблять дотримуватися правил і законів, тому вони мають ще й додаткове завдання — регулювання негативних емоцій, їх стримування.

Скорпіон

Кармічна задача Скорпіона – це пізнання сенсу життя через проблеми. Саме зараз більшість людей, які читають цю статтю, — Скорпіони. Цьому Знаку відведено особливе місце, тому що його завданням є пізнання миру та прихід на щастя через низку труднощів.

Стрілець

Стрільцям кармічні закони ставлять особливе завдання – пізнання матеріального, фізичного та духовного світу. Ці люди постійно перебувають у пошуку нових емоцій, що не дивно, оскільки це закладено у них зірками, енергією Всесвіту. Стрільці – це першовідкривачі нових земель.

Козеріг

Козероги уособлюють собою перемогу над лінню. Не всім вдається це зробити, але прагнути цього повинні всі представники цього Знаку. Це схоже на дилему, тому що в голові у Козерогів завжди борються дві сутності, одна з яких хоче розвитку, роботи над собою, а друга нічого не робити.

Водолій

Кармічна задача Водоліїв – це прогрес. Без Водоліїв не вдалося б винайти всі основні прилади сучасності. Звичайно, у кам’яному столітті ми б не залишилися, але завдяки їхнім навичкам та амбіціям, а також уяві ми з вами маємо те, що маємо.

Риби

Риби – це ті люди, через яких Всесвіт живить наш світ любов’ю. Так, Риби не відрізняються від інших людей, але в їх є щось таке, чого інші не мають. Це особливість, краса, бажання любити і бути коханими. Вони навчають багатьох із нас цього чудового почуття.