fbpx
Поради

Ваші мрії збудуться, потрібно тільки правильно зав’язати шнурок

Хто б міг подумати, що простий і невигадливий ритуал здатний допомогти у виконанні бажань? Тільки спробуйте Симоронський ритуал, і зміни в кращу сторону та позитивні зміни не змусять себе чекати! Вони розпочнуться буквально в день проведення ритуалу, а бажання здійсняться на наступний. Джерело

Що потрібно для ритуалу

Просто! Для цього потрібно взяти звичайні шнурки. Ті, якими ми наприклад зав’язуємо взуття. Для ритуалу на виконання бажань можна взяти різнокольорові шнурки, але варто уникати чорного.

Справа навіть не в результаті, а те, як чорний колір на ньому позначиться, а в людському сприйнятті. Чорний — символ обмежень і жалоби. Що стосується стану шнурка для ритуалу — він не має значення. Однаково підійде як новий, так і старий.

Отже, шнурок у ваших руках. Вам залишилося тільки загадати бажання. Але не поспішайте, підійдіть до процесу загадування з максимальною відповідальністю!

Бажання не повинно бути наповнене порожніми словами та фразами. Вимовляючи його, краще уникати минулого і майбутнього часу, а також слів «хочу» і «заперечую». Чіткість постановки бажання безпосередньо пов’язана зі швидкістю його втілення в життя. Мрію можна конкретизувати та розписати докладно. Для прикладу: “У мене є будиночок біля моря. У ньому два поверхи. Біля будинку сад з квітами. Я там щасливий”.

Читайте також: Масон показав майбутнє: пророцтва збуваються, люди дуже запанікували

Як провести Симоронський ритуал

Взяти шнурок. Проговорити своє бажання і зав’язати на ньому вузлик зі словами:

«Шнурок зав’язую, бажання до себе прив’язую».

При необхідності зробити кілька вузлів на різні бажання. Кількість заявок не обмежена. Тепер шнурок треба прив’язати на ручку дверей, на стіл або віконний карниз так, щоб він злегка звисав.

Місця, куди можна зав’язати шнурок

Краще, якщо це буде ваш особистий куточок або місце, де ви проводите більше свого часу. Для пов’язки шнурка ідеально підійде дверцята шафи, дверна ручка або стілець й інші меблі. Практично все, аж до ніжки столу!

Проводити ритуал можна так часто, як це потрібно, але краще вичікувати виконання попередніх бажань.

Спробуйте і не пошкодуєте! Не забудьте поділитися ритуалом з друзями. Удачі та щастя вам!

You cannot copy content of this page