fbpx

Важливі астрологічні події. Юпітер перебуватиме у Рибах з 28 грудня 2021 року по 10 травня 2022 року. Це ваш час, використовувати його правильно

Провівши певні дослідження астрологи визначили все ж, кому із знаків Зодіаку везтиме цілий 2022 рік.  І як виявилося, що тільки один знак буде насолоджуватися успіхом цілий рік.  2022 пройде під впливом Юпітера. Планета буде в Рибах, що принесе представникам цього знаку Зодіаку достаток та сприятливу енергію. Це ідеальний момент для риб для того, щоб ризикнути та не прогадати.

Особисте життя Риб у 2022 році

Кохання буде для них легким та приємним почуттям. Для самотніх Риб не буде відбою від потенційних наречених. А ті, хто вже знайшов своє щастя, будуть насолоджуватись ним з повна.

Кар’єра

На роботі  вчіться допомагати та приймати допомогу від колег. Не забувайте відточувати професійні навички, щоб досягти нових висот у кар’єрі.

Важливі астрологічні події

Юпітер перебуватиме у Рибах з 28 грудня 2021 року по 10 травня 2022 року. Це ваш час, використовувати його правильно.

28 жовтня 2022 року Юпітер розпочне ретроградний рух. У зв’язку з цим  у всіх сферах життя можливі проблеми. Але у Риб буде достатньо сил, щоб з ними впоратися.

2 березня пройде молодик у Рибах, а 10 вересня – повний місяць. Астрологи вважають, що  між цими подіями вам потрібно добре відпочити на набратись сил та енергії.

5 квітня Венера буде у Рибах. Важливий день для особистого життя, можлива зміна місця проживання.

14 квітня – Марс у Рибах. Це не найкращий час для активних дій. Натомість його можна використати, щоб зрозуміти свої почуття.

Поради для Риб

Астрологи попереджають не варто чекати змін одразу. На все буде потрібен час та зусилля. На вашому шляху буде багато успіху, але вам все одно доведеться робити все можливе і працювати над особистим та професійним зростанням. Беріть ініціативу у свої руки!

You cannot copy content of this page