fbpx

Важливі покупки протягом тижня та понаднормова робота: 19.12 – 25.12.2022

Колісниця, безсумнівно, віщує благополуччя. Це динамічна карта інтенсивно проведеного часу. Завдань багато, але з Колісницею вони виконуються дуже ефективно.

Карта руху. Він може передвіщати найближчі або дальші поїздки, роботу в делегації, відрядження, часті поїздки по місту. Переїзд, тимчасова або постійна зміна місця проживання.

Також це може свідчити про покупку нового засобу пересування.

Чоловіча енергія, мужність, сила. Понаднормова робота. Підвищена мотивація, бажання розвиватися. Але також процвітання в цьому розвитку.

Карта Колісниця обіцяє успіх на професійній ниві – отримання винагороди, підвищення на роботі. Інтеграційна поїздка або пропозиція щодо відрядження, яка принесе значну користь. Фізичні навантаження, заняття спортом, стан просто буде позитивний.

Цей тиждень пройде в дуже динамічній енергетиці. Ми не встигнемо довго сидіти на одному місці. Навіть коли ми даємо собі хвилину відпочинку, ми відразу відчуємо, що ми втрачаємо час.

Нам не захочеться відпочивати, тому що енергія нас переповнює.

Колісниця дає нам бадьорість і багато енергії для дій. Завдяки цьому, цього тижня ми зможемо зайнятися багатьма важливими справами, які досі могли застрягти в апатії, чекаючи своєї черги.

Нам не бракуватиме сміливості прийняти рішення та дії, яких ми могли стримати раніше.

Зараз настав час, коли наша впевненість переможе. Це також зробить нас більш готовими приймати нові професійні виклики. І наша відданість та мотивація не залишаться непоміченими.

Завдяки наполегливій праці ми можемо розраховувати на похвалу в цей час, а також на матеріальні винагороди у вигляді бонусів або підвищення. Колісниця несе в собі енергії, які покращують фінансову сферу.

Крім того, це ще й енергія успіхів і перемог, тому можна розраховувати і на підвищення на роботі.

You cannot copy content of this page