Важливий крок: 6 знаків Зодіаку чекають на кар’єрні висоти у другій декаді грудня

Телець

Вгору кар’єрними сходами крокують Тельці. У деяких вийде перемахнути відразу через кілька сходинок.

Дивуватися не варто, адже тут можливі як мінімум два варіанти – вони можуть зробити щось дуже цінне в масштабах компанії або змінити роботу на більш престижну з істотним підвищенням свого соціального статусу.

До кар’єрних успіхів тільцям не звикати, адже працювати вони вміють і роблять це із задоволенням.

Близнюки

Неймовірних кар’єрних висот зможуть досягти Близнюки. Якщо змінювати набридлу роботу, на власний бізнес. Піти в «вільне плавання» вийде не у всіх, але ті, хто наважиться – шкодувати, точно не буде.

Для тих, хто залишиться, вірний роботодавцю можна розраховувати на підвищення, нехай і не велике. Приємним доповненням до нього буде збільшення заробітної плати, що теж потішить Близнюків.

Діва

Будувати кар’єру в середині грудня продовжать Діви. Для багатьох із них це не перше підвищення за минулий рік. Кар’єрне зростання у другій декаді грудня стане гарним завершенням року, що минає.

Наступний 2022 вони будуть зустрічати в новому кріслі, цілком можливо, нехай невеликого, але керівника. Так само непогано вийде у Дів і зміна роботи. Тут можна чекати більш вигідних умов праці, а також більших заробітків.

Скорпіон

Кар’єрне зростання чекає дуже багатьох Скорпіонів. Своєму зльоту нагору вони будуть зобов’язані якимсь покровителям. Хоча самі представники даного знаку працюють непогано і чесно, але для того, щоб кар’єра пішла вгору, їм потрібна допомога впливової людини.

У другій декаді грудня він знайдеться і вплине на життя Скорпіонів. Вони будуть цьому раді, адже підвищення було їхньою метою досить давно.

Козеріг

Не відвернеться успіх від Козерогів. У другій декаді місяця ці вельми уперті товариші підуть напролом, можливо навіть по головах до заповітної мети – нової посади. Діятимуть вони за принципом – ціль виправдовує кошти.

Стає на їхньому шляху не варто – розтопчуть і не помітять. У них є мета, яку вони чітко позначили і поставили собі тимчасові рамки для її досягнення, а часу залишилося зовсім небагато.

Водолій

Націлені змінити роботу Водолії. Нове місце буде більш престижним і фінансовим, а головне посада виявиться дуже непоганий. Порівняно з попередньою роботою це буде явне підвищення, яке Водоліїв цілком влаштує.

Для тих, кому з новою роботою не пощастить, на старій з’являться непогані перспективи, які можуть стати реальністю в середині грудня. Найголовніше, що не варто забувати – не відриватися від колективу. Розраховувати на колишніх колег, а далі підлеглих зможуть лише ті, хто не задирає високо носа, сівши в крісло керівника.