fbpx
Здоров'я і краса

Вчені довели: болить зуб, значить проблеми в стосунках

Метафізика зубних проблем

У житті кожної людини бувають періоди, коли при дотриманні інших рівних умов догляду за зубами, вони різко починають хворіти і руйнуватися. Психологи стверджують, що левова частка проблем в організмі полягають в людській психіці, парапсихологи додають метафізичну сторону формування недуг. Саме метафізичні чинники зубних проблем пропонуються до розгляду.

Проведемо просту аналогію. Зуби першими зустрічають фізичну їжу, інтелектуальну і духовну їжу першим зустрічає людський мозок. Як фізична їжа може бути нова для конкретної людини, так можуть бути і нові життєві проблеми, з якими цей індивид не зіштовхувався. Здатність прийняти і пережувати щось нове і незвичне і відрізняє рішучих людей від нерішучих, і, як наслідок, у останніх можуть різко захворіти зуби.

Зуби можуть також різко захворіти у людей, які не вміють постояти за себе, що символізує невміння долати труднощі, цілком і повністю вгризатися в них так, як гризуть зуби. Страждання людини від зносу зубів свідчить про те, що її використовує оточення, але така людина терпить мовчки і не дозволяє виразити своє невдоволення відкрито. Як правило, такі люди чекають змін з боку оточення без змін зі свого боку.

Читайте також: Що буде, якщо до пральної машинки кинути кульки з фольги? Результат вас вразить!

Хвороби зубів і характер – чи існує зв’язок

На думку провідних фахівців в цій області, проблеми із зубами безпосередньо залежать від проблем з характером.

Розглянемо детальніше:

Зуби отримують силу і твердість завдяки силі і твердості характеру, віра зміцнює імунітет зубів, недовіру і безвір’я його знижують.

Упевненість людини в собі додає зубам міцності і захисту від зовнішніх подразників, невпевненість і слабохарактерність знижують імунну систему зубів і збільшують слабкість кісток в цілому, що може привести до руйнування зубів і окістя.

Охайність людини відбивається і на її гігієні зубів, що призводить до відсутності різних запальних процесів.

Надмірна жорсткість сприяє збільшенню крихкості кісткових тканин, а зайва педантичність сприяє збільшенню дратівливості.

Якщо людина неохайна, то це відіб’ється на зубах на фізичному рівні і збільшить ризик запальних процесів.

Втрата зуба свідчить про те, що людина в чомусь неправильно вчинила. Якщо вона не виправить ситуацію, то подібне може повторюватися до тих пір, поки індивід не зрозуміє і не усвідомить свою неправоту, неохайність думок і вчинків, що може привести до того, що людина втратить зуби. На думку парапсихологів, фізичний біль дається для усвідомлення і роздуму на духовному рівні. Таким чином, проведений аналіз дозволяє зробити висновок, що все, що відбувається в житті, має закономірність, а вірогідності випадкових величин не буває.

Джерело.

You cannot copy content of this page