fbpx

Вчені визначили ідеальний вік для вступу в шлюб для чоловіків і жінок: нове дослідження

Існують пари, які зустрівшись ще в юності, живуть разом все життя, а інші знаходять своє щастя лише в зрілому віці. І все ж вчені запевняють, що існує ідеальний вік для шлюбу, в якому шансів на довге родинне щастя значно більше.

Вчені вирішили визначити оптимальний вік для вступу в шлюб. Під керівництвом доктора Ніколаса Вольфінгера вони провели дослідження, проаналізувавши тисячі анкет сімейних пар різного віку.

Читайте також: “Наш шлюб саме переживав не найкращі часи і я знайшов коханку. А потім вчинив так, як має зробити кожен чоловік”

Як виявилося, найнижчий відсоток розлучень у пар, які одружилися у віці 28-32 років. У свою чергу найвищий відсоток розлучень у подружжя, які уклали шлюб в юності (18-20 років), а також ближче до 40 років.

Вольфінгер пояснює це тим, що люди, котрі вступають у шлюб в ранньому віці ще не мають життєвого досвіду, а також сприймають стосунки з властивим юності максималізмом. А ті, хто приймає рішення одружитися у віці близько 40 років, сприймають це як останній шанс і можуть неадекватно оцінювати партнера.

Джерело.

You cannot copy content of this page