Вчені з’ясували, які жінки частіше і швидше виходять заміж

У ході нового дослідження, яке провели працівники сайту для знайомств The League, було проаналізовано дані про 100 гетеpoсексyaльних парах, які знаходяться в стабільних і міцних стосунках.

Варто відзначити, що в експерименті враховувалися дані лише про тих парах, що живуть разом не менше року.

Як виявилося, в одній з трьох пар, які знаходяться в серйозних стосунках і повністю задоволені ними, ініціатором виступала жінка. Опитування показало, що саме вона першою писала партнеру смс-повідомлення.

Згідно з аналізом проведеного дослідження, дівчата, які роблять перший крок у стосунках, мають у три рази більше шансів завести серйозний роман, який в майбутньому може привести до весілля. Дослідження також показало, що пари, задоволені своїми стосунками, мали різницю у віці в середньому три роки.

Також з’ясувалося, що у 80 відсотків міцних пар, у стосунках яких спостерігається гармонія і взаєморозуміння, партнери мають приблизно однаковий рівень освіти.

Дані також показали, що пари відправили в середньому 34 повідомлення один одному до обміну телефонними номерами.

Читайте також: Вчені встановили ідеальну різницю у віці між чоловіком і дружиною

Однак, за словами куратора проекту Мадлен Масон, такі статистичні дані можуть допомогти деяким людям на їхньому шляху до любові, проте вона підкреслює, що кожна людина має справу з любов’ю по-різному і це потрібно враховувати.

“Дані допомагають замислитися над тим, як ставиться до цього, і чи можуть бути речі, які ви можете змінити. Але це просто цифри і не відносяться до всіх”, – сказала вона

Джерело.