fbpx

Вдало почнуть весну: в життя 4 знаків Зодіаку увійдуть глобальні зміни вже до початку березня

У лютому відбудеться дві серйозні астрологічні події, які взаємопов’язані з Меркурієм. Планета позбавиться ретроградності і 14 лютого перейде в зодіакальне сузір’я Водолія.

Близнюки

В останній місяць зими Меркурій допоможе Близнюкам у набутті нових і успішних зв’язків і в налагодженні контактів у діловій сфері.

У них не тільки збільшиться потреба у спілкуванні, а й планета надасть їм шанс отримати знання.

Близнюки зміцнять свою пам’ять і матимуть незабутній досвід, що позитивно вплине на їхню професійну сферу. У фінансах на них чекає успіх в останній декаді лютого.

Діва

Багато позитивної енергетики Меркурія отримають Діви. Вони стануть справжніми щасливчиками лютого. У життя Дів увійде удача, особливо у професійній сфері.

Особливу увагу їм варто привернути до себе нові справи. У Дів підвищиться працездатність, тому від стадії спостереження їм можна буде переходити до енергійних дій. На них очікує зростання доходів.

Терези

У лютому Терези очікує час великого успіху та змін. Це торкнеться не лише їхньої кар’єри, а й особистого життя. Енергетика Терезів стане витриманою та стійкою до негативного впливу ззовні.

Вони зможуть швидко та ефективно вирішувати будь-які питання та завдання. У Терезів з’являться нові можливості. На них чекає поліпшення матеріального становища. В особистому житті Терези зіткнуться з романтикою.

Водолій

У лютому величезний успіх увійде в долю Водоліїв, завдяки переходу Меркурія в їхнє сузір’я.

Вони знайдуть впевненість у своїх силах і стануть привабливішими. У середині лютого Водоліїв чекає успіх у нових починаннях.

Наприкінці зими вони можуть знайти перспективну роботу або відкрити власний бізнес. Водолії виявлять свій креатив і зможуть просувати нові ідеї та концепції.

You cannot copy content of this page