fbpx

Вдалий час для нових починань та реалізації мрій: гороскоп на тиждень з 9 по 15 серпня

З початком нового тижня починаються і нові можливості. Астрологи розповіли, що відбудеться цікавого протягом цього тижня і як знаки Зодіаку зможуть досягти успіху в різних сферах свого життя.

Це буде час розвитку і час динаміки. Саме тому настав час рухатися до мрії. Зірки й планети дадуть вам можливість зробити великий прорив в бізнесі.

Овен

Овнам в першу чергу слід перестати докоряти собі за минулі помилки. Вам не потрібно завдавати шкоди собі таким чином, тому що це може призвести до неприємностей. На цьому тижні Овнам категорично заборонено розповідати незнайомцям про свої плани. Це може зруйнувати будь-який проект в роботі чи бізнесі. Любовні пригоди й наміри також краще нікому не озвучувати. Чужа думка з будь-якого питання може зруйнувати найпотужнішу мотивацію, яка стане головним двигуном прогресу на цьому тижні.

Телець

Тельців чекає не легкий тиждень. Вам часто доведеться приймати важливі рішення, спілкуватися не з найприємнішими людьми, наполегливо працювати. Час пролетить швидко, а сили й енергії буде витрачено у два рази більше, ніж зазвичай. В таких умовах важливо використовувати медитацію на заспокоєння і концентрацію. Дуже важливо орієнтуватися на особисті та сімейні проблеми. Зіркам сподобається в Тельці вміння надавати підтримку тим, хто цього потребує. У дні відпочинку можна сміливо балувати себе розвагами та шопінгом.

Близнюки

Тиждень з 9 по 15 серпня стане для Близнюків часом самосвідомості. Потрібно проаналізувати свої сильні й слабкі сторони, а також постаратися позбутися звичок, які забирають ваше щастя. У ці сім днів застосовується простий закон: “Якщо ви хочете зробити щось добре, зробіть це самостійно”. Нема потреби спиратися на чуже плече, тому що інші люди самі, швидше за все, будуть дуже зайняті. Це ідеальний час для відпочинку, зміни декорацій, пошуку нових захоплень.

Рак

У Раків починається дуже сприятливий час для шопінгу, зміни роботи, пошуку нових захоплень і нових джерел доходу. Тому астрологи радять звернути увагу на думки, від яких варто якомога швидше відмовитися. Вони відлякують успіх, тому зайві. У період з 9 до 15 чисел краще вкласти час і сили у власний розвиток. Це обов’язково приверне увагу нових людей, в тому числі й протилежної статі. Успіх не приходить поодинці. З ним йде удача в коханні та гарний настрій.

Лев

У Левів настає прекрасний час для роботи з людьми. В цілому спілкування подарує величезну кількість позитивних емоцій. Але варто пам’ятати, що не всі будуть працювати повноцінно. Астрологи відзначають, що з 9 по 15 вересня важливо проявляти емпатію, любов і повагу до оточуючих. За це Леви отримають багато добрих слів і допомоги у відповідь. В кінці тижня можуть снитися погані сни. Якщо таке сталося, потрібно залишити негатив в минулому, згадавши, що це лише неприємний сон.

Діва

У людей цього знака Зодіаку починається період самосвідомості, тому, що 11 серпня Меркурій перейде в Діву, де залишиться до 30-го. Цього тижня Діви стануть більш успішними у фінансовій сфері, адже Меркурій є їхнім головним покровителем. Звичайно, вони не можуть заробити всі гроші світу, але можуть отримати значне підвищення зарплати. При нестачі енергії варто скористатися медитаціями. У бізнесі та в роботі варто дотримуватися раціональних підходів, а також пам’ятати про безпеку.

Терези

У п’ятницю і суботу слід бути обережними за кермом. На початку тижня нічні світила сприятимуть вирішенню конфліктів, які могли б досить похитнути нерви Терезів в минулому. У гарному настрої, який забезпечують зірки, Терези зможуть зробити набагато більше речей, ніж зазвичай. Це чарівний час для Терезів, оскільки вони зможуть стати тими, ким хочуть бути, і досягти успіху у своїх справах. Всесвіт на їхньому боці, тому важливо не витрачати час даремно.

Скорпіон

Скорпіонів останнім часом могло переслідувати відчуття безвихідності та знедоленості. Настав час змінити його на мотивацію, оптимізм і самовпевненість. Зірки допоможуть цим людям змінити своє життя на краще. Також в цьому плані стане в пригоді медитація. Не виключено, що нічні світила допоможуть Скорпіонам зустріти на своєму шляху дуже важливих людей. Вони допоможуть у розв’язання складних проблем і неприємностей, допоможуть зрозуміти, як перезавантажити свідомість і стати кращою версією себе.

Стрілець

Щоб привернути удачу, астрологи радять на початку тижня подбати про захист інформації – змінити паролі, перевірити комп’ютер на віруси. Не переходьте по сумнівнім посиланням. Що стосується настрою і здоров’я, то Стрільці будуть на висоті, але в період з 9 по 15 вони можуть відчути втому. Техніка дихання допоможе відновити сили та зберегти успіх. Тиждень буде динамічним і в деякому сенсі непередбачуваним.

Козеріг

Козерогам варто почати тиждень зі створення сприятливої домашньої енергетики. Важливо починати тиждень з прибирання, відновлення порядку і позбавлення від непотрібних речей та сміття. Посеред тижня зірки та планети будуть не в дусі, тому краще відкласти всі серйозні покупки. Період з 9-го по 11-е буде не дуже вдалим для тих, хто займається у сфері торгівлі, але потім ситуація кардинально зміниться на краще. Також на цьому тижні Козероги зможуть зустріти свою другу половинку. Значно виросте харизма і чарівність Козерогів, що стане відмінним ґрунтом для романтичних пригод.

Водолій

Кращий спосіб на цьому тижні, щоб швидше отримати те, що серце бажає – це візуалізувати. Всесвіт допоможе цим людям перезавантажити свідомість – зрозуміти свої справжні цілі, позбутися страхів і сумнівів. Це ідеальний час для пошуку нової роботи, хобі, відкриття нового бізнесу. В кінці тижня Водолії можуть раптово зіштовхнутися з агресією з боку недоброзичливих друзів. Вам доведеться стати більш незалежними та самостійними.

Риби

Як відомо, подорожі й зміна декорацій корисні для людської енергетики. Зірки зараз знаходяться в положенні, в якому Рибам можна і навіть потрібно їхати в далекі подорожі й бути в постійному русі. Головне – робити все без поспіху, обдумано та обережно. У коханні у Риб може настати не найкращий період, але всі можливі проблеми можна обійти. Для цього вам доведеться навчитися ладнати з людьми, що навколо вас. Не потрібно нікому висувати ультиматуми.

You cannot copy content of this page