fbpx

Вдалий день для активних починань: гороскоп на 1 липня

Овен

Овнам не варто звалювати на себе тягар нових турбот, навіть приємних. Це не найкращий день для активних починань з нуля. Краще не перебувати в задушливому офісі або на виробничому майданчику, не занурюватися в домашні і службові клопоти, уникати брудної і складної роботи. Не варто форсувати події в любові. Добре опинитися в комфортній атмосфері, у жіночому товаристві, серед тонких ароматів і яскравих фарб.

Телець

Тельцям варто користуватися можливістю повеселитися або іншим чином приємно провести час. День розташовує до безтурботності і надмірностей, дозволяє реалізувати примхи. Добре купувати модні дрібниці, парфуми, ласощі, речі неутилітарного призначення. В останній момент владнається грошове питання. Нових справ і радикальних змін бажано уникати, особливо, якщо вони стосуються будинку або автомобіля.

Близнюки

Близнюків чекає ще один приємний м’який день. Якщо напередодні ви не скористалися удачею або привілеєм, зірки радять надолужити згаяне. Не варто позбавляти себе приємних відчуттів, комфорту, ласощів, права на відпочинок, бонус, піклування або знаки уваги. Вашу природну привабливість посилять красивий образ і вишуканий парфум. Подобатися іншим людям особливо важливо, якщо ви народилися в середині червня.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять уникати всього, що провокує суєту. Не варто концентруватися на негативі, краще відволіктися на світлі грані навколишнього світу. Намагайтеся не відмовлятися від комфорту, вибирати легкі заняття і щадну дієту. День підходить для очищення організму. Роздуми на хвилюючі вас теми рано вважати закінченими: перш ніж ви підведете риску, ще доведеться до них повернутися.

Лев

Сьогодні Левам важливо опинитися в доброзичливій, легкій, інформативній атмосфері, серед комунікабельних та симпатичних однодумців. Подвійно цінним буде суспільство учня або вчителя. Якщо ви вже опинилися в подібному середовищі, не варто його залишати. Інше за вас зроблять обставини: вам буде забезпечений позитивний образ думок, у ваших фантазіях почне переважати віра в себе і надія на краще.

Діва

Дівам важливо вибрати собі роль по плечу: за коштами або талантом. Бажання справити враження, завоювати любов, підвищити свій рейтинг або розширити права може змусити вас вдатися до показної шляхетності і щедрості, до надмірностей, самоомани або перевитрати ресурсів. Зірки натякають, що сьогоднішній успіх ще буде переглянутий, не радять перемагати ціною відмови від ідеалів і принципів.

Терези

Терези можуть розраховувати на удачу в справах, успіх ближнього і дальнього кола знайомих. День допомагає розширенню ваших можливостей, зростанню авторитету, закріпленню популярності. Аж до ночі ви зможете майстерно пускати в хід своє вміння викликати симпатію, а також свою ерудицію або культурний багаж. Новий поворот може намітитися в творчій діяльності, романтичній пригоді, програмі відпочинку.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще діяти виключно мирними шляхами і м’якими засобами. Будь-яка спроба тиску, навіть жартівлива, незабаром може обернутися проти вас. Недоліки дня — легковажність, марнотратство, потурання, схильність прикрашати ситуацію і закривати на все очі. Вам може змінити критичне мислення. Для важливої справи не вистачить енергії, зібраності і цілеспрямованості.

Стрілець

Для Стрільців сьогодні на першому місці інтереси партнера або союзу з ним. Власні амбіції вам краще тримати на другому плані. День дає можливість красиво закінчити співпрацю або м’яко вийти з гри, але в більшості відносин зірки радять поки не ставити крапку: є ймовірність непоганого продовження. Не варто відкладати романтичне побачення, примирення, спільну мирну ініціативу.

Козеріг

Сьогодні зірки рекомендують Козерогам приділити увагу здоров’ю. День підходить для м’яких очищувальних процедур, косметичних та терапевтичних заходів. Хороший ефект обіцяє ароматерапія і перебування на свіжому повітрі (але не на сонці). На взаємовідносинах благотворно позначиться обмін люб’язностями і дрібними приємними послугами. Краще уникати напруги, нових починань, болісних лікувальних маніпуляцій.

Читайте також: Найнебезпечніша жінка за знаком Зодіаку: тримайтеся від неї подалі, вона дуже ревнива

Водолій

Сьогодні у Водоліїв є додатковий час для розваг, відпочинку, хобі, особистого життя, спілкування з дітьми. Краще не примушувати себе робити те, що не подобається, відкласти роботу або неприємну процедуру. Якщо ви знайшли спосіб приємно провести час, можна дозволити собі додатковий вихідний день або творчу відпустку. Це відповідна доба для побачень та інших заходів з романтичним ухилом.

Риби

Сьогодні Рибам зірки радять підтримувати навколо себе гармонійну побутову і психологічну атмосферу, а в спілкуванні залишатися приємними співрозмовниками і поступливими партнерами. Легка загадковість і недомовленість в цю добу переважніша за спроби з’ясувати сувору правду. Якщо вам щось не подобається, краще звести все до жарту, або відстоювати свої інтереси гранично м’яко, гнучко і дипломатично.

You cannot copy content of this page