fbpx
Гороскоп

Вдасться суттєво поповнити гаманець: кінець грудня принесе гроші 5 знакам Зодіаку

Овен

Приємним сюрпризом для Овнів виявляться кошти, що прийшли в третю декаду грудня. На таку розкіш вони точно не розраховували, але отримають її завдяки своїм навичкам у переговорах.

Вміння домовлятися принесе непоганий дохід роботодавцю Овнів, а їм дістанеться цілком заслужена премія. Також у них буде можливість виграти гроші в лотерею або отримати спадщину.

Близнюки

Грошовий успіх обов’язково прийде до Близнюків. Багато хто з них зможе наприкінці місяця отримати старий борг, а також несподівану можливість заробити.

Не відмовлятимуться Близнюки і від хорошої пропозиції змінити роботу. Багато хто придивляється до вакансій на спеціалізованих сайтах, або переглядає оголошення в газетах. Зміна роботи для них – питання часу, адже вони давно готові піти туди, де платять більше.

Лев

На прихід серйозної суми коштів можуть розраховувати Леви. Третя декада грудня може обдарувати їх як додатковим джерелом доходу, і цілком заслуженою премією.

Багато Левів отримають дохід від зроблених раніше вкладень. Особливо великий прибуток принесе нерухомість, яку вони здають у найм. Також можна розраховувати на якийсь дорогий подарунок чи знахідку.

Терези

Розраховувати на серйозну надбавку до бюджету можуть Терези. Їхнім основним джерелом доходу буде заробітна плата, яку можу відчутно додати.

Плюсом до неї може виявитися досить велика премія, на неї можуть розраховувати ті, хто добре працював і не бігав від роботи.

Непогано підвищити дохід вийде за рахунок понаднормової роботи або виходу у вихідні дні. Єдине, на чому варто загострити увагу, не варто давати гроші у борг, навіть якщо їх багато, є шанс, що борг не поверне.

Козеріг

Грошовий потік проллється в 20-х числах грудня на Козерогів. У них буде чудова можливість непогано заробити. Вони відкриють собі досить багато джерел додаткового доходу.

У когось вдасться заробити навіть на своєму хобі. Здебільшого дохід будуть приносити знання та навички, які Козероги здобули досить давно, але з якихось причин особливо не використовували. Ось тепер вони їм знадобляться і суттєво поповнять гаманець.

Риби

Не пройдуть гроші повз Риб. Заробити вдасться насамперед на цінних паперах або банківських вкладах. Мудрі представники цього знаку давно зробили свої вкладення і тепер настав час отримувати заслужений дохід.

Непоганою підмогою для Риб виявиться віддалена робота. Тут варто бути акуратнішим, просто тому, що можна дуже легко нарватися на шахраїв.

You cannot copy content of this page