fbpx

“Вечір мені не сподобався, кавалер був нудним, але не змогла відмовити”

Як можна назвати дівчину, яка просто не може відмовити чоловікові в iнтuмі, навіть якщо він їй зовсім не сподобався? Дешевка? Ось таке дивне питання мені сьогодні поставила моя знайома Ірка, коли розповідала свою історію.

Цитую:

«Я випадково познайомилася з чоловіком у соціальній мережі. Артур видався мені адекватним і привабливим, забезпечений, працює директором турагентства.

Він запросив мене на побачення, спеціально приїхав з іншого міста і навіть зняв номер в готелі. Ми зустрілися і пішли в бар. Вечір мені не сподобався, так як мій кавалер був жaхлuво нудним, у нього взагалі немає почуття гумору, а я так люблю, коли чоловік своїми жартами піднімає настрій.

Мені довелося слухати, як цей пихатий індик мені розповідав про роботу, договори та інші нудні нісенітниці, краще б мовчав. Потім ми роз’їхалися по домівках, і в цей же вечір він мені написав повідомлення про те, що тепер моя черга приїхати до нього в гості.

Я спочатку думала відмовитися, але інших планів не було і я вирішила – поїду, але нічого у мене з ним не буде. Ти ж сама знаєш, що я з тих дівчат, які якщо не хочуть, то не роблять. Коли приїхала до цього зануди, не встигнувши навіть зайти, він мене схопив, стягнув з мене одяг і, і мені навіть сподобалося. Вранці я тихенько одяглася, поки він спав, поснідала в ресторані внизу і поїхала додому.

Як ти думаєш, я неправильно вчинила? Я ж знала, що не хочу з ним спілкуватися, але для чогось поїхала. Тепер відчуваю себе дешевкою, а я ж не така.»

Для мене головна характеристика дешевки – дурна до відрази і пуста як пробка, носити вона може найдорожчі речі і їздити на Lamborghini, але внутрішньо вона дешевка.

А безголовій Ірці я відповіла, що якщо включити мораль, то повела вона себе дійсно як дешевка, адже я б на її місці так не вчинила. Однак, кожен живе як хоче і якщо їй сподобалося, тоді чому б і ні?

Заміж за нього не обов’язково виходити, можна користуватися, поки не попадеться чоловік з почуттям гумору, про якого вона так мріє.

Читайте також: Олена була коханкою місцевого авторитета: “Я знайшов жінку, яку шукав усе життя, але прoклятa хвoрoба забирала її у мене”

Але думається мені, що сам цей Артур її більше нікуди не покличе, хоча. А що у вашому розумінні дешевка?

Джерело.

You cannot copy content of this page