fbpx

Велике почуття прийде неочікувано: знаки Зодіаку, яких накриє коханням у другій половині грудня

Овен

Несподівано прийде любов до Овнів. Варто сказати навіть більше – лишиться з ними надовго. В найближчому майбутньому залишиться точно і буде з ними як мінімум до середини наступного року, а хтось навіть вирішить укласти шлюбний союз, але це ближче до осені.

У грудні Овни несподівано її зустрінуть. Цілком можливо прямо на вулиці або в улюбленому кафе. Почуття спалахнуть миттєво і сил чинити опір їм просто не буде.

Близнюки

Друга декада грудня виявиться періодом кохання для Близнюків. Нові стосунки почнуться несподівано, а партнером може цілком виявитися хтось із колег чи давніх знайомих.

Кохання накриє несподівано, роман почнеться ніби сам собою і буде сповнений романтики та ніжності. Наскільки стосунки життєздатні покаже час. Непростий період може розпочатися ближче до весни.

Діва

Нові стосунки не минають Дів. З коханою людиною все почнеться з невимушеного спілкування та несподівано для всіх перейде у повноцінний роман. Такий союз дивуватиме, і вражатиме оточуючих, а от Діви та їхній новий партнер будуть по-справжньому щасливі.

У таких стосунках у перспективі непогане майбутнє, особливо якщо обидва партнери не даватимуть приводів для ревнощів чи недовіри. Вийде у Дів укласти сімейний союз, особливо у тих, хто давно про це мріяв.

Терези

Вийде закохатися у Терезів. Об’єктом для зітхання може стати хтось давно знайомий, хоча є чудовий шанс для перспективного знайомства. Стосунки виявляться досить міцними.

З часом роман може цілком перейти в сімейний союз, але відбудеться це не раніше наступного літа. Не варто виключати і можливе розставання. Провісником якого виявиться непорозуміння. Тут з’ясовувати стосунки краще одразу.

Стрілець

У любовний вир потраплять Стрільці. Для них зірки приготували повернення когось із колишніх або появу в житті людини, з якою було лише спілкування. Тепер людина повернеться до кола спілкування Стрільців у новому статусі.

Схоже, що кохання під кінець року виявиться дуже перспективним. Для тих, хто зважиться укласти шлюбний союз, найгіршим часом для цього буде наступна осінь.

Водолій

Збудують нові стосунки у другій декаді грудня Водолії. Невинне спілкування із кимось із нових знайомих може закінчитися скороминущим романом. Більшість таких стосунків немає особливих перспектив, але з кожного правила бувають винятки.

Є можливість продовжити стосунки та розвинути їх у щось більше у тих Водоліїв, хто спочатку налаштований на довгий роман із прицілом на майбутнє. Такі стосунки можуть закінчитися створення сім’ї, але це питання часу.

You cannot copy content of this page