Величезні випробування долі отримають у лютому лише Три знаки зодіаку

Астрологи намагаються попереджати лише про радісні події у житті, але іноді їм доводиться й повідомляти тривожні новини. Їхнє попередження допоможе людям уникнути або хоча б підготуватися.

Рак не вміє зазнавати поразки. У лютому доля випробуватиме його на міцність. З перших же днів зимового місяця у Рака все валитиметься з рук, абсолютно все не виходитиме і йтиме не за планом.

Астролог втішає Рака: всі ці невдачі не завдадуть великої шкоди. Ви не втратите роботу чи сім’ю. Випробування спрямовані лише на перевірку вашої моральної витривалості. Тому що кожна неприємність битиме вас по самолюбству. Налаштуйтеся на те, що всі негаразди тільки загартують вас.

Всесвіт у лютому вирішив провчити Водолія. Він ніколи не визнає своєї провини та звалює все на когось іншого. А Всесвіт любить лише сміливих та самостійних людей, які вміють брати на себе відповідальність.

Весь лютий на Водолія обрушаться усілякі випробування. Вони сипатимуться доти, доки Водолій не навчиться визнавати чужу правоту та свою провину. Уникнути неприємностей можна: усвідомте свої недоліки і позбавтеся їх.

Також неприєності обрушаться на Риб. Причому навіть від найближчих до них людей. Риби дуже люблять себе шкодувати. А Всесвіт не любить такої поведінки.

Людина має бути зібрана і завжди зайнята справами. А у складних ситуаціях – особливо! Часу на скиглі, не повинно бути. У лютому Риб часто ображатимуть, іноді навіть робитимуть «пакості» на роботі. Ви повинні стати сильними і стійкими і сприймати випробування як загартування характеру