fbpx
Гороскоп

Венера починає ретроградний рух. Є кілька викликів, і багато перешкод навколо з 31 липня по 6 серпня

Відверті розмови і фінансове покращення. Що обіцяють астрологи у гороскопі на тиждень з 31 липня по 6 серпня

Днями відбувся молодий Місяць, Юпітер все ще впливає на знаки, а Венера починає ретроградний рух.

Астрологи склали тижневий гороскоп з прогнозами для 12 знаків Зодіаку з 31 липня по 6 серпня.

Овен

Приблизно на вихідних вам двом варто домовитися кудись погуляти, щоб провести більше часу разом.

Ваша робота на цьому тижні породжує багато неприємностей, які можуть зіпсувати настрій, навіть змусять часто розчаровуватися, злитися і зриватися.

Телець

Новий тиждень Тельців почнеться з нового тижня з великою кількістю планів і зайнятості. Наразі є багато справ, які потребують вашої уваги. Тому гарною ідеєю є ретельне планування, щоб уникнути перевтоми або пропущених зустрічей.

Близнюки

На цьому тижні шлях кохання у Близнюків зовсім не простий ― є кілька викликів, і багато перешкод навколо. Тим не менш, любов не завжди терпляче чекає своїх шанувальників, і тому ви повинні мужньо боротися за щастя.

Рак

За прогнозами наступний тиждень Ракам доведеться пережити багато потрясінь і краще підготуватися до великого прориву у вашому житті. На щастя, це принесе вам багато позитивних можливостей, допомагаючи просунути вашу кар’єру далі, ніж зараз.

Лев

Гороскоп на новий тиждень передбачає, що Леву більше не варто діяти на основі своїх почуттів, вирішуйте все з розумом, а також спілкуйтеся з колегами і начальством.

Цього тижня до вас прийде величезний прибуток, плануйте витратити з розумом. Спробуйте відкласти трохи грошей на майбутні непередбачені випадки.

Діва

Дівам необхідно звернути особливу увагу на питання, пов’язані з офіційними документами та паперами, а також звернути увагу на свої висловлювання в процесі спілкування з оточуючими.

Деякі ваші відносини принесуть вам велику допомогу в перші два дні тижня, тому ваша робота буде дуже сприятливою.

Терези

Якщо хтось навмисно зневажає або має будь-які дії, що заважають вашій роботі, то дійте самостійно.

Вам з партнером необхідна відверта розмова наодинці, щоб перевірити стосунки між вами двома. Неясність іншої людини змушує вас почуватися некомфортно, і навпаки, так далі двоє людей не матимуть жодних результатів.

Скорпіон

У  вас буде багато додаткової роботи. Якщо ви хочете подолати ці труднощі, вам потрібно зробити прорив і прийняти останні зміни. Будьте готові до підозрілого ставлення з боку оточуючих.

Незважаючи на те, що ваша репутація під загрозою, нема чого турбуватися про ваші гроші, ви все одно отримаєте фінансовий дохід.

Історія кохання Скорпіонів також буде нестабільна, наслідки можуть торкнутися близьких людей. Намагайтеся взяти ситуацію під контроль і не дозволяйте дрібницям створювати атмосферу розбрату.

Стрілець

Перші дні наступного робочого тижня Стрільців досить вільні. Вільний час краще присвятити навчанню та вдосконаленню професійних знань.

Історія кохання Стрільців наступного тижня в порядку, хоча ви зайняті багатьма справами, у вас не буде багато часу, щоб проводити разом.

Козеріг

Козеріг матиме чітку перспективу життя, яка повинна бути спрямована на досягнення поставлених перед собою цілей.

Більше виходьте на вулицю, щоб мати змогу заводити нові знайомства.

На вихідних ви можете знайти цікавого друга, щоб ви могли прийняти всі позитивні відгуки та підтримати свій настрій.

Водолій

У роботі на новому тижні Водоліїв чекає багато цікавого. У цей час, якщо у вас виникнуть труднощі, ви цілком можете розраховувати на допомогу оточуючих. Вони просто хочуть допомогти вам у важкі часи.

У любовному житті Водолій демонструє відсутність впевненості, іноді вам просто хочеться втекти. Дивіться людині відверто в очі й вирішуйте все, що б не трапилося.

Риби

Риби, приготуйтеся насолодитися романтичними, смачними та радісними враженнями, які може запропонувати кохання.

Протягом цього часу у вас буде можливість проводити більше часу разом і створювати нові спільні спогади.

Рибам слід бути обережними з розмовами під час роботи, уникаючи зайвих висловлювань. Вам слід уникати втручання в справи інших людей і натомість зосередитися на виконанні обов’язків, покладених на вас начальством.

You cannot copy content of this page