fbpx

Венера у Овні: три знаки Зодіаку, яким пощастить у коханні до кінця квітня

21 березня Венера увійшла у знак Овна. Він позбавить її м’якості, ліні і поступливості. Вона і рада б дарувати нам чуттєві насолоди і тонкі, делікатні людські стосунки, а не виходить. Їй доведеться проявляти себе в поспіху і напруженій атмосфері.

Тому в соціальних контактах і особливо в коханні люди будуть різкими, сміливими і нетерплячими. Їм все буде потрібно швидко. Перемогти суперників і домогтися того, хто подобається, буде важливіше, ніж потім скористатися плодами цього і насолоджуватися романом.

Найбільший плюс цього положення Венери – люди будуть різкими, але щирими. Якщо, поки Венера була в Рибах, у вас з’явилися якісь ілюзії в коханні, одна відверта розмова розставить все по місцях.

Так, відкриття можуть бути неприємними. Наприклад, ви дізнаєтеся, що людина, яка, ви думали, у вас закохана, насправді вас не любить. Зате це заощадить вам час, ви не будете витрачати його на невзаємні почуття.

А про те, що люди перестануть приховувати свої почуття і почнуть сміливо і прямо зізнаватися, і говорити нема чого.

Крім стосунків, перехід Венери в Овен вплине на наш відпочинок. Забудьте про спокійний, неквапливий, комфортний відпочинок і матеріальні задоволення – будь-який похід в ресторан обернеться поспіхом і суєтою.

Що стосується матеріального боку життя, то люди будуть здійснювати імпульсивні покупки, не роздумувати, потрібна річ чи ні, не вибирати варіанти, усвідомлювати покупку з точки зору «ціна-якість»: захотілося – значить, беру!

ОВЕН

Ви будете гостро відчувати, що ви – особистість і що у вас є великий творчий потенціал. А показати це зовнішньому світу вам буде найлегше через любов.

ТЕЛЕЦЬ

Вам захочеться усамітнитися і пересидіти гарячий період. В крайньому випадку ви підете на віртуальний роман – там завжди можна «вийти з чату», якщо спілкування стало напружувати.

БЛИЗНЮКИ

У вас будуть кипіти пристрасті в дружньому колі. Друзі будуть закохуватися одне в одного, та й ви самі переведете якісь стосунки з дружніх в романтичні.

РАК

Ви будете азартно демонструвати особисте життя всьому світу – шумно святкувати весілля чи річниці, з’являтися парою на престижних спортивних заходах.

ЛЕВ

Ви будете здатні закохатися тільки в ідеал. Ідеальних людей немає, але чим далі людина від вашого повсякденного життя (наприклад, іноземець), тим вона буде здаватися цікавішою і кращою.

ДІВА

Доказом почуттів для вас буде швидке, без коливань, об’єднання особистих грошей партнера в спільний бюджет.

ТЕРЕЗИ

Ініціатива в любові буде належати іншій людині. Партнер буде яскравіше проявляти почуття. Можуть з’явитися наполегливі (в негативному варіанті – настирливі) шанувальники.

СКОРПІОН

Ви почнете активно дружити з колегами, а якщо ви вільні, то на роботі можливий і роман (якщо не вільні – зрад і таємниць щира Венера в Овні не любить).

СТРІЛЕЦЬ

Ваше життя буде наповнене активними розвагами – гучними святами, спортивними змаганнями, енергійними хобі, любовними авантюрами.

КОЗЕРІГ

Краще, чим ви можете зайнятися в цей період – прикрашати і облаштовувати будинок і загітувати всіх домашніх разом робити зарядку.

ВОДОЛІЙ

У вас будуть активно зав’язуватися соціальні і дружні відносини з оточуючими. З кимось із близького оточення може відразу розпочатися роман.

РИБИ

Ви будете імпульсивні в покупках. В результаті у вас стане більше речей, але не всі потім стануть в нагоді. Заробляти ви будете «з вогником», але подарунки будуть радувати вас більше.

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page