fbpx

Венера у поєднанні з Плутоном 11 грудня: чого варто остерігатися

11 грудня Венера вступає в несприятливий аспект з Плутоном. Це принесе нам безліч проблем у любові, спілкуванні та стосунках між людьми в цілому. Астрологи розповіли про головні ризики цього дня.

Енергетика Венери і Плутона різниться, але ці планети зачіпають приблизно ті самі сфери, перетинаючи любов і спілкування. Сьогодні ці планети перебувають у поєднанні, а це напружений аспект, який активізує у планетах усе найгірше.

Глобальна розсинхронізація між людьми

Цього дня буде дуже важко зрозуміти іншу людину, ким би вона вам не доводилася. Якщо вдома можна дозволити собі займатися справами окремо від родичів чи другої половинки, то на роботі це буде складніше. Найбільші труднощі чекають на тих, у кого сьогодні повноцінний робочий день.

Найважчим день буде для тих, хто займається консультаціями клієнтів та опрацюванням скарг. Не намагайтеся щось доводити людям, що вас оточують. Вони все одно залишаться при своєму. Говоріть їм частіше, що ви розумієте.

Конфлікти між групами людей

Сьогодні люди однієї групи можуть розпочинати серйозні конфлікти з людьми інших груп. Наприклад, владні структури можуть посваритися з простими громадянами чи батьки з дітьми, чоловіки з жінками. Зупинити подібний процес неможливо, тому якщо з’явилася іскра, то вогонь загасити не вдасться. Єдине, що можете зробити ви самі, це піти в тінь і не підтримувати розпалювання конфлікту.

Втрата сил та енергії

Це одна із найбільших проблем цього дня. Венера відповідає за фізичні та емоційні сили людини, а не лише за кохання та спілкування. Це означає, що займатися спортом сьогодні не варто, так само як і байдикувати і лінуватися. Намагайтеся більше ходити, але не перенавантажувати себе тренуваннями у спортзалі.

Побудьте вдома, прийміть ванну, перегляньте приємний фільм або почитайте книгу. Скажіть собі «стоп», почніть вихідні в гармонії із собою та зі світом. Втрата сил та енергії негативно позначиться на побаченнях, романтичних зустрічах та знайомствах. Побудьте краще на самоті.

You cannot copy content of this page