Венера у поєднанні з Ураном 11 червня: чим небезпечний цей день для кожного із Знаків Зодіаку

Овен

Овни відчують приплив втоми. Швидше за все, негативна дія Венери та Урану триватиме для представників цього Знаку Зодіаку до неділі. Вихідні астрологи радять провести у спокійному ритмі. Можна і навіть потрібно виходити на вулицю, але краще не втомлюватися роботою на городі, домашніми справами. Потрібно більше релаксувати та менше думати про минуле.

Телець

Тельці відчують брак мотивації та ентузіазму. Швидше за все, їм не захочеться займатися тими справами, якими зазвичай займаються по суботах. Нічого страшного у цьому немає. Потрібно буде придумати, як провести дозвілля інакше. На роботі може скластися схожа ситуація, тому краще не переживати без приводу, адже це закінчиться досить швидко.

Близнюки

Основний внесок у проблеми Близнюків сьогодні приверне Уран. Ця планета може зробити так, що Близнюкам захочеться піти не второваною дорогою, а вибрати для себе іншу дорогу. Це категорично заборонено робити, оскільки вже завтра Близнюки серйозно пошкодують.

Рак

Це буде дуже непросто та непередбачуваний день для Раків. Уран породить хаос, а Венера посилить стан тривоги. Астрологи наполегливо не рекомендують цього дня думати про проблеми та з’ясовувати стосунки з близькими. Це загрожує великими негараздами в майбутньому. Душевні рани, отримані 11 червня, не затягнуться дуже довго.

Лев

Лев матиме багато дрібних проблем, але всі сьогоднішні негаразди досить швидко зійде нанівець. Це означає, що Левам не варто фокусуватися на них. Також у цей день астрологи не радять вирушати у далекі подорожі. В іншому випадку краще скористатися відповідними оберегами.

Діва

У Дів можуть виникнути нові проблеми на любовному радар. Цілком можливі сварки з близькою людиною. Краще не починати серйозних дискусій і не критикувати тих, хто їм дорогий. Астрологи радять сфокусуватися на власних проблемах. Це день, коли можна пустити на самоаналіз.

Терези

Венера і Уран не торкнуться своїм негативом Терезів-одинаків. У дні з’єднання Венери та Сатурна астрологи рекомендують Терезам якомога рідше розповідати стороннім про свої проблеми. Ще краще буде, якщо представники цього знаку взагалі закриються на якийсь час у себе вдома і знайдуть спосіб розважити себе самостійно.

Скорпіон

Цього дня Всесвіт може вимагати від Скорпіонів плати за минулі помилки. Це день, коли карма намагається очиститись і досягти стану рівноваги. Ті, Скорпіони, які робили багато поганих вчинків у минулому, зустрінуться з труднощами та неприємними подіями. Решту цього дня неприємності обминуть.

Стрілець

У Стрільців 11 червня очікується поява раптових внутрішніх протиріч, причому щодо як якихось нових, а й щодо звичних завдань і справ. Стрільцям може здатися, що життя стрімко змінюється, але цього дня все залишиться на своїх місцях. Ці ілюзії можуть зіграти з цими людьми злий жарт.

Козеріг

Люди даного знаку 11 червня будуть схильні до раптових перепадів настрою. Це той день, коли потрібно спочатку думати, а потім говорити або робити щось. А якщо ні, то можна наламати дров і натягнути на себе велику кількість проблем. Ще сьогодні не варто ризикувати та влазити у фінансові авантюри.

Водолій

Водоліям сьогодні важливо проявити самостійність у всьому. Уран може зробити так, що за боязких і невпевнених у собі Водоліїв ухвалять рішення інші люди. Не можна дозволяти нікому робити цього, інакше добротою та слабкістю скористаються енергетичні вампіри, шахраї, вороги та недоброзичливці.

Риби

У Риб сьогодні очікується непростий, але дещо передбачуваний день. Щоб уникнути проблеми, астрологи радять представникам даного знаку демонструвати світові та оточенню виключно добрі наміри. Щойно Риби почнуть виявляти егоїзм чи агресію, всі навколо відразу ополчаться проти них.