Венера в Діві з 22 липня по 16 серпня: 5 знаків Зодіаку, яким пощастить у коханні

Венера 22 липня переходить в знак Діви, в якому пробуде до 16 серпня. Це буде дуже сприятливий період для всіх нас, але експерти виділяють п’ять знаків Зодіаку, яким буде щастити більше за інших.

Венера в Діві пробудить Анахату – серцеву чакру любові, яка спала у багатьох людей останні тижні. Настає час спілкування і яскравих емоцій. Тримайтеся міцніше, адже це буде динамічний час.

Овен

Для Овнів ця планета не є покровителем, але знервована енергетика Венери в той період, поки вона була у Леві, могла привнести в життя Овнів безліч неприємних проблем любовного характеру. Настав час це виправити, а немає нічого кращого, ніж перебування цього нічного світила в Діві. У такому положенні Венера допомагає виправляти помилки минулого, налагоджувати стосунки з близькими і другою половинкою. Овнам буде щастити саме в цьому напрямку.

Телець

Тельцям перехід Венери в Діву подарує непорушну впевненість в собі. Це прекрасний період для нових знайомств. Можливо, доведеться вибирати одного чоловіка з декількох, але такий вибір дасться їм без особливих зусиль. Тельцям-чоловікам планета допоможе більш ефективно відрізняти фальшиві почуття від справжніх. Якщо вдасться знайти другу половинку, відразу стане ясно, відчуває жінка потяг і любов чи вона прикидається.

Терези

У Терезів 22 липня розпочнеться дуже яскравий і пам’ятний період в житті – і він не закінчиться 16 серпня, тому що потім планета перейде в їх знак Зодіаку. Виходить, що друга половина літа – це дуже вдалий і сприятливий період для цих людей. Планета подарує Терезам багато сил і енергії на подолання перешкод. Також вона дасть їм терпіння, увагу, силу волі.

Скорпіон

Скорпіонів чекає дуже спокійний і продуктивний період в сімейному житті. Друга половинка зможе нарешті зрозуміти мотиви їх вчинків. У любові почнеться час гармонії, посмішок, оптимізму. Всі проблеми минулого успішно забудуться і загубляться. Самотні Скорпіони нарешті зрозуміють, кого вони хочуть бачити поруч із собою – що це за людина, який її характер, якою має бути її зовнішність і так далі. Це допоможе істотно просунутися в пошуках.

Риби

Венера – головний покровитель Риб. Це планета, яка дає їм сили і енергію для руху вперед. З 22 липня Риби наповняться харизмою. Їм буде щастити буквально у всьому, до чого вони докладуть руку. Це буде не тільки любов, а й робота. Венера в Діві любить спокій, тому Рибам варто продовжувати розпочаті справи і розвивати ті стоунки, які у них вже є. Самотнім представникам Знака варто бути уважнішими, оскільки серед оточуючих можуть з’явитися таємні шанувальники.