Венера в Терезах з 16 серпня по 9 вересня: 4 знаки Зодіаку, яким пощастить у коханні

Венера – планета сили і любові. 16 серпня вона перейде в знак Терезів, що відкриє перед людьми двері в нове і світле любовне майбутнє.

Венера пробуде в Знаку Терезів до 9 вересня. За цей час багатьом з нас вдасться знайти другу половинку або перетворити вже існуючі стосунки, позбавивши їх сірості. Особливо сприятливим можна вважати сам день переходу – 16 серпня. Він входить в число днів сили серпня. У цей день чекайте великих успіхів на любовному терені.

Лев

Венера зможе внести трохи різноманітності в особисте життя Левів. Це буде час, коли їм вдасться побачити стосунки з трохи іншого ракурсу. У любові багатьом парам, в яких є Лев, вдасться відкрити нові грані. Яскраві і позитивні емоції цього періоду залишаться в пам’яті на дуже довгий термін, тому астрологи радять здійснювати незвичайні вчинки, відвідувати разом з коханою людиною незвичайні місця. Одиноким Левам, можливо, вдасться знайти любов там, де вони навіть не припускали її зустріти.

Терези

Дуже пощастить Терезам, але не тому, що планета переходить в їх Знак. Справа в тому, що Венера – їх головний покровитель. Коли вона себе почуває добре, Терези на висоті. Їм вдасться знайти другу половинку, справити хороше враження на кого завгодно. Їх енергія буде дуже творчою і потужною. Люди будуть відчувати це. З 16 серпня по 9 вересня включно Терезам варто без страхів знайомитися з людьми, які сподобалися. Сміливість буде корисною не тільки для чоловіків, але і для жінок.

Скорпіон

Скорпіонів Місяць у Терезах зробить більш відкритими і доброзичливими. Друга половинка Скорпіонів зможе відчути позитивні зміни в їхньому настрої майже відразу. Це буде ідеальний час для спільної відпустки, для переведення стосунків на новий рівень і для їх реанімації. Якщо за останні місяці накопичилося багато невирішених проблем і невисловлених претензій, то в період з 16 серпня по 9 вересня вони зникнуть. Самотні Скорпіони зможуть стати більш відкритими. Якщо на шляху з’явиться хтось приємний, сподобатися цій людині допоможе вміння не приховувати свої почуття і емоції.

Козеріг

Всесвіт допоможе Козерогам зустріти любов, але людям даного Знака варто пам’ятати про те, що перше враження буде найправильнішим. В амурних питаннях Козерогам варто спиратися на інтуїцію, а не на здоровий глузд і логіку, як вони люблять. У цей період любов буде витати в повітрі, а енергетичні потоки виявляться настільки потужними, що по передчуттях і внутрішнім відчуттям можна буде судити навіть про сумісність з людьми. Козероги зможуть знайти підхід до будь-кого. Важливо лише довіряти внутрішньому голосу.