Вeсь в мaму: 11-річний син Меланії Трамп зpобив спpавжній модний фyрoр, a вce чeрез oдну рiч (фото)

Американські підлітки нещодавно знайшли собі нового кумира – ним став юний син президента США Дональда Трампа і його елегантної дружини, фотомоделі Меланії Трамп.

11-річний Беррон зробив у суспільстві ажіотаж після того, як в минулий уїк-енд переїхав зі своєю матір’ю в Білий дім.

Фотографи не могли пропустити таку значущу подію, а тому зробили безліч знімків сімейства, простуючого до вертольота, який мав транспортувати їх до резиденції.

Дивно, але якщо раніше публіка цікавилася образами Меланії, то тепер очі всіх були прикуті до Беррона!

Читайте також: Максим все життя жив бeз матері, кoлишня теща бyла йому за неньку. Кoли зyстрів її згoдом, зaмyчену дiтьми, впiзнати жiнку бyло вaжко

Хлопчик був одягнений досить просто: кросівки, джинси і футболка, на якій було написано «The expert». Саме останній предмет гардероба чомусь забажали собі всі «тинейджери».

В результаті аналогічні футболки виявилися розкуплені з вітрин за лічені години після публікації фотографій. Ті, хто не встиг придбати товар в магазині, почали скуповувати продукт на Інтернет-ресурсах.

Подібна ситуація цілком закономірна. За луками Меланії Трамп громадськість хоча й стежить досить активно, але все ж розуміє – такі дизайнерські речі, ціна яких часом досягає декількох тисяч доларів, можуть дозволити собі лише одиниці.

А ось образ Беррона виявився набагато доступніше, адже футболка коштувала всього якихось 30 доларів!

Джерело.