Весілля доведеться відкласти: чого не можна робити в Петрів піст?

Молодята часто вибирають теплі літні дні для укладання шлюбних союзів. Однак весілля в деякі дні бувають заборонені через церковні свята і піст.

Літо – найпрекрасніша пора для укладення шлюбного союзу, але не кожен день і навіть місяць підходять для цієї урочистої церемонії. Експерти допоможуть вам вибрати правильну дату і застережуть від неприємних помилок.

Петрів піст в 2018 році
У 2018 році пісту пройде з 4 червня по 11 липня, і в цей час існує маса заборон. Утримання стосується не тільки прийомів їжі, але і розваг. Церква закликає відмовитися від розважальних заходів, щоб не втрачати часу дарма.

Піст створений для того, щоб позбутися від тяжкого тягaря грiхiв, молитов і духовного зростання. Під час цього посту віруючі згадують апостолів Петра і Павла, які дотримувалися стриманості в їжі перед тим, як проповідувати народові.

Петрів піст не є найсуворішим, однак під час його дотримання доведеться відкласти улюблені захоплення і хобі. Церква закликає віруючих частіше відвідувати церкву, щоб взнесті молитви Вищим Силам, позбутися грiхiв і почати новий етап життя, наповнений щастям і любов’ю до ближніх.

Чи можна укладати шлюб під час посту
Укладення шлюбу вважається повним, якщо воно проведено в церкві. Священнослужителі не вважають шлюбний союз дійсним, якщо він проведений лише в палаці одруження. Союз люблячих сeрдeць повинен бути благословенний Небесами, тож таїнство вінчання обов’язково.

Вінчання в церквах і храмах під час тривалого посту не проводять, тому віруючим парам доведеться почекати з датою реєстрації стосунків. Якщо вам потрібно вийти заміж в період з 4 червня по 11 липня, то ви можете розписатися без галасливого торжества. Після закінчення Петрового посту ви зможете домовитися зі священнослужителями про проведення для вас таїнства вінчання.

Наші предки намагалися укласти шлюб в святкування Червоної гірки. Після свята починалася посівні жнива, а значить, часу для широкого гуляння не залишалося. У зв’язку з цим весілля проводилися до початку Петрового посту, а значить, були дотримані всі традиції.

Читайте також: Прикмети на гроші: 10 подій, які завжди обіцяють швидкий прибуток

У сучасному світі більшість людей далекі від посівних робіт, тому укладати шлюб можуть в будь-який день, обраний ними. Утримайтеся лише від проведення весільного торжества під час посту, а також відвідаєте церкву для бесіди зі своїм священником. Він допоможе вам знайти оптимальний день для благословення вашого союзу.

Джерело.