Весілля вирішили не святкувати, але у нареченої були свої вимоги – дорогезна обручка! А вже менше ніж за рік вона показала своє істинне обличчя

Він – успішний адвокат, вона – обдарований мистецтвознавець. Вони молоді, красиві, перспективні, сповнені сил. Їх історія кохання була дуже красивою і за законом жанру мала закінчитися прекрасним весіллям.

Світлана та Роман зустрічалися майже рік, коли жінка вирішила, що хоче сім’ю, почала всіляко натякати своєму обранцеві, що готова до шлюбу. На той час вони жили в затишному будинку, який за свої гроші орендував Роман. Джерело

Роман не був проти стати законним чоловіком Світлани. Він зробив пропозицію, і вона відповіла згодою.

Розкішне весілля вирішили не робити, обмежитися вечіркою для найближчих друзів, а потім вирушити в мeдовий місяць на острови. Поки Роман переглядав пропозицію від турагентств, Світлана важко зітхала і виглядала вкрай незадоволеною. Коли чоловік поцікавився, в чому справа, наречена заявила, що хоче дуже дорогу обручку. У неї були свої вимоги.

Роман рішуче не розумів, навіщо витрачати таку велику суму на прикрасу. Так, вони не бідують, але і на королівську розкіш ще не заробили. До того ж, в цей час гроші в дім приносив тільки Роман, Світлана весь свій час витрачала на написання дисертації.

Але наречена і слухати не хотіла аргументів майбутнього чоловіка. Вона говорила, що раз у неї не буде весілля, то вона заслужила хоча б обручку, якою можна буде милуватися всі роки шлюбу.

Тоді Роман здався. Він оформив кредит і купив Світлані дуже дорогу обручку. Жінка світилася від щастя. Вона говорила, що Роман – кращий чоловік, про якого тільки можна було мріяти.

На жаль, менше ніж через рік пара розійшлася. Роман з’їхав з дому, але справно платив за нього. Світлана могла жити там, скільки побажає. Вона пообіцяла, що покине житло після того, як допише дисертацію. Роман погодився. Він як і раніше цінував Світлану і бажав їй успіху. Вони залишалися друзями до тих пір, поки чоловік не попросив повернути обручку. Платити кредит за символ шлюбу для жінки, яка так і не стала його дружиною, він не збирався.

Ось тут Світлана і показала справжнє обличчя. Вона заявила, що не збирається повертати прикрасу. Почалися довгі місяці переговорів. Весь цей час Світлана продовжувала жити в будинку, який оплачував Роман. Нарешті вона погодилася повернути йому частину майна, не включаючи електроніку і каблучку.

Читайте також: – А якщо наpoдить твоя невістонька? Робити тo що будемо? Син то твій порядним – не кине з дитям. – запитала подруга. – Не наpoдить. Я до бабки ходила. Поки я не захочу – не буде у мене онуків. Цілих 10 тисяч за це віддала! – горда повідомила моя свекруха

Залишаючи їх будинок, Світлана виключила холодильник з розетки і залишила там гнити м’ясо. Також жінка списала всі стіни злими написами. Договір був оформлений на Романа, йому і довелося платити домовласникам за пoмcту колишньої нареченої. Сума була пристойна.

Тоді Роман запросив Світлану до суду. Він сподівається, що хоча б правоохоронці змусять жінку повернути гроші. І обручку! Роман вирішив, що відразу ж принесе її в ломбард. Зберігати жодних нагадувань про Світлану він не хоче. І вже точно не зіпсує свої відносини з іншою жінкою її прикрасою.

Роману дуже шкода часу і ошуканих почуттів, але він від душі радіє, що не встиг одружитися. Він все ще бажає Світлані щастя. Але десь подалі від нього.