Весіллю бути: 5 знаків Зодіаку, які у 2022 році зможуть перевести свої стосунки на новий рівень, а хтось навіть узаконити

Астрологи пророкували доленосні зміни тим, хто шукає свою другу половину. У 2022 році твариною-покровителем стане Водяний Тигр. Він зробить сюрпризи на любовному фронті п’яти знакам.

Близнюки

Серед щасливчиком виявляться Близнюки. Причому вони самі не помітять, як щастя постукає у їхні двері. Цілий рік вони будуть зайняті кар’єрою, а от амурні проблеми швидко відійдуть на другий план. Близнюки перестануть переживати через невдачі у коханні, як це було протягом 2021 року.

Саме в такій атмосфері максимальної концентрації на інших проблемах і з’явиться шанс на щастя. На шляху вам зустрінеться людина схожа з вами інтересами та цілями. Якщо ж поруч із вами вже є супутник чи супутниця, але він чи вона ніяк не наважується перейти на новий етап стосунків, то у рік Водяного Тигра все кардинально зміниться.

Овен

2022 року Овнам точно не буде нудно — на них чекає особистісна трансформація, а також нові знайомства та пригоди. Самотнім представникам цього знаку Зодіаку точно не потрібно переживати через відсутність пари — знавці зірок не радять концентруватися на минулих невдачах, адже тривога лише посилить становище.

Ходіть на побачення або просто на піші прогулянки з новими знайомими — не виключено, що один з них залишиться з вами на все життя.

Терези

Рік Водяного Тигра підштовхне Терезів до рішучих дій. Тигр-покровитель ніби каже їм: годі сидіти склавши руки. 2022 рік ознаменується для них швидкими злетами та емоційним підйомом. Головне — вчасно спіймати свою хвилю та не дозволяти обставинам закрутити голову.

Козеріг

Якщо цього року на першому місці для Козерогів стояла робота, то в рік Водяного Тигра вона відійде на фонову роль, бо у двері до суворих та витриманих представників земної стихії постукає справжнє та щире почуття.

Однак вам доведеться стати перед вибором — кохання чи кар’єра? Зірочки радять дотриматися балансу, але в деяких аспектах віддати перевагу облаштуванню особистого життя: більше ходіть на побачення, приймайте приємні подарунки, відповідайте на компліменти з посмішкою.

Риби

Водяний Тигр буде щедрий і до Риб. Але тільки від Риб залежить, наскільки швидко в їхньому житті з’явиться єдиний чи єдина. Недовірливі через колишній негативний досвід, вони не кидатимуться у вир із головою і волітимуть перевірити обранця.

Якщо доленосне знайомство відбулося 2021 року, то 2022-го він чи вона вже встигнуть пройти «тест» і переконати Риб у тому, що роман має перетекти у міцний шлюб.