fbpx

Від чого у порядної жінки зайва вага, остеохондроз та безгрошів’я

Іноді краще мовчати ніж говорити

Чи замислювалися ви коли небудь про те, що слова і думки впливають на наше життя? Насправді, вони не просто впливають, вони формують нашу реальність!

Якщо ви бачили фільм про воду «Велика таємниця води», то напевно згадаєте, що вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка і емоція, не кажучи вже про слова. Під їх впливом змінюється вся структура води, її молекула, а так як ми самі складаємося з води, то відповідно людина може сама впливати словом і думкою на своє здоров’я і тіло.

Давайте подивимося на найпоширеніші фрази в нашому житті, і як підсумок, що ми отримуємо:

Говорячи – «нічого собі!» – як ви думаєте, чи багато ви для себе отримаєте? Звичайно, ні! Відразу згадуйте, чи були у вас такі випадки, коли вам чогось не діставалося? Всім дісталося, а вам немає. Ця відповідь всесвіту на фразу – «нічого собі!»

Згадайте, як часто ви говорите, – «я взагалі нічого не чую (не бачу, не відчуваю і т.д.) !!!» Як ви думаєте, що привернуть ці слова у ваше життя? – Звичайно хвороби очей, вух, носа.

Говорячи і думаючи – «Я товста» – ви отримуєте плюсом зайві кілограми.

Говорячи – «я худну» – ви купуєте хвороби і починаєте відчувати себе гірше, так як слово «худну», від слова «худ». Замініть цю фразу на – «Я струнка» – і тоді ця думкоформа почне позитивно впливати на вас.

Говорячи «У мене немає грошей», ви відповідно ніколи не будете в фінансовому достатку. Дуже допомагає залучати фінанси фраза – «До мене легко і часто приходять гроші!» І як тільки ви не будете перешкоджати своїми негативними думками процесу здійснення заявленого, так ви відразу відчуєте, як легко для вас відкриваються нові можливості приходу грошей у ваш гаманець!

Говорячи у відповідь на подяку – «на здоров’я!» – ви віддаєте своє здоров’я !!! Тим самим пропонуючи іншому – на, візьми моє здоров’я! Заміна цих слів є – дуже приємна і душевна фраза. Коли говорять «дякую», відповідайте – «ВО БЛАГО».

Слова «У мене начебто нічого немає» – програмують на відсутність чогось у вашому Роді!

Говорячи «мені потрібно», «мені треба» – ви проживаєте життя з потреби і під впливом обставин, тим самим позбавляючи себе можливості бути господарем свого життя. Ці слова добре б замінити на «я обираю».

Говорячи дитині «ти дурень» – він буде у вас погано вчиться. Тому, як ви самі створили його НЕ розсудливим!

Говорячи близькій людині – «очі б мої тебе не бачили», «ти дістав мене», «відчепися від мене», «зникни з мого життя» – ви програмуєте розрив відносин з цією людиною. Не дивуйтеся, якщо чоловік ваш, або дитина потім піде з сім’ї, або чого ще гірше з життя.

Але саме так працює закон Всесвіту. Чого ви просите, то вам і приходить! Згадайте казку, коли дружина сказала своєму чоловікові – «так щоб ти провалився!» То саме це, в ту ж секунду і сталося. Адже це не випадково! Люди завжди знали силу слів і думки і в казках показували, як працюють вселенські закони!

Говорячи дитині «Ти впадеш», «Там ноги переламати, шию зміниш!» То, будь ласка, не дивуйтеся, якщо з вашою дитиною станеться саме це! Ви самі, знову ж створили сценарій життя своїй дитині. Згадайте, як часто ви говорите, – «адже я ж тобі казала, що буде саме так», – це теж саме цей випадок, коли ви самі залучили негативну ситуацію в життя вашого близького, а значить і в свою.

Говорячи про чоловіків «всі чоловіки … .. , немає жодного нормального!» – так воно і виходить, що кожний наступний у вашому житті чоловік, буде вам приносити лише одні страждання та гніву.

Говорячи людині – «я тебе не переварюю!» – ви отримуєте проблеми з шлунково-кишковим трактом.

«Ти у мене на шиї сидиш!» – отримуєте остеохондроз.

«Серце кров’ю обливається», «У мене трохи серце не зупинилося» – вважай, що замовили в небесній канцелярії хвороби з серцем.

Щоб не сталося поганого, дуже важливо не думати про це, і вже тим більше не вимовляти негативну інформацію. Недарма ж існує приказка – «Сказано – зроблено!» Тобто, сказавши, ви вже це майже здійснили. Ви запустили програму виконання! Але не все так погано, точно так само працюють і хороші слова і думки. Створюючи і випускаючи на свободу позитивну думку, ви в результаті отримуєте позитив в житті, як добрих людей і приємних подій.

І ще одна важлива інформація – лаючи людини, засилаючи на нього прокляття, називаючи його образливими словами, тим самим ви впливаєте не лише на його біополе, але і на своє! Ви руйнуєте свою тонку енергію і накликаєте те ж саме прокляття на себе і своїх дітей!

Перш ніж висловитися на адресу кого-небудь, задумайтеся, а чи варто! Може краще стриматися! А свої емоції випустити в крику в лісі, тим самим знявши напругу з себе і отримавши масу приємних відчуттів у всьому тілі.

Замінюючи негативні думки і слова на позитивні, ви створюєте навколо себе простір любові і позитиву і в цьому випадку, все негативне буде обходити вас стороною. А вимовляючи слова «Я люблю» і «БлагоДарю» ви міняєте і впливаєте на весь світ. Давайте якомога частіше дарувати посмішку, любов, вдячність і прощення створюючи чисті енергії світла в нашому Всесвіті.

Негативних слів, які впливають на наш життєвий сценарій дуже багато, але тепер ви і самі зможете їх відстежити в своїй мові і не дозволите їм взяти верх над вашим життям! Повірте, тільки лише змінивши мислення і мову, ви кардинально з «невдалого» зможете змінити своє життя на щасливе і радісне.

Читайте також: Горіхи можуть викликати хвороби

Джерело.

You cannot copy content of this page