Від того, як ви починаєте свій день залежить все ваше життя

«Кожен ранок — це час почати життя знову» Пауло Коельо

Багато людей ненавидять ранок, і 99% з них невдахи. Від того, як починається твій ранок, залежить дуже багато. Як правильно вести себе з самого початку дня і що потрібно робити? Насолоджуватися вранці — це ціла наука і ритуал.

З чого слід починати день чоловікові і жінці? Правила підготовки обох статей, до більш продуктивного дня, виглядають приблизно однаково. Тільки дівчата приділяють більше часу зовнішньому вигляду.

Ідеальний початок нового робочого дня

Вставай вранці вчасно і навіть трохи раніше

Більшість з нас, почувши дзвін ранкового будильника, переводять його вперед. Так ми пересуваємо свій підйом кілька разів на 5-15 хвилин. Це не допомагає виспатися, але гарантує ранковий хаотичний поспіх. Вставай вчасно, це дозволить не поспішаючи зібратися і підготуватися до початку дня. Спати потрібно не менше 7-8 годин.

Пий воду вранці

Багато лікарів рекомендують випивати склянку води відразу після сну. Для нормальної життєдіяльності організму це просто необхідно. Вода запускає роботу шлунка і дозволяє відчувати себе більш енергійно весь день.

Роби зарядку вранці

Як бути більш продуктивним, активним, енергійним і менше втомлюватися? Роби зарядку! Відкрий вікно перед зарядкою — це наповнить кімнату свіжим повітрям і поліпшить результат. Зарядка зробить тебе більш продуктивним і допоможе менше втомлюватися. Спробуй робити зарядку щоранку і побачиш позитивні зміни дуже скоро.

Снідай вранці

Найважливіший прийом їжі — це сніданок. Якщо вранці немає апетиту, то це причина того, що багато їв пізно ввечері. Не їж мінімум 3 години до сну. Це дозволить міцніше спати, а вранці з’явиться апетит на прийом сніданку. Сніданок повинен бути повноцінним і корисним. Правильне харчування дасть тобі сили і зробить зарядженим, немов крута батарейка.

Приведи себе в порядок вранці

Оточуючі люди часто судять за зовнішнім виглядом. Якщо хочеш мати мільйон доларів, то виглядай так, наче він у тебе в кишені. Намагайся завжди виглядати на всі 100%. Коли ти добре виглядаєш, то будеш відчувати себе впевнено і в своїй тарілці. Впевненість дозволить домагатися більшого.

Читайте також: Календар сприятливих днів для стрижки у липні

Зарядись позитивною енергією з ранку

Як говорила актриса і фотомодель Ніна Добрев: «Якщо щоранку ви будете прокидатися з думкою про те, що сьогодні обов’язково станеться щось хороше, так і буде!» Похвали себе і щиро усміхнись в дзеркало. Порадій новому дню і всьому хорошому, що в тебе є. Ця подяка дозволить налаштуватися на позитивний лад. Почитай вранці книжку, не кваплячись попий кави, послухай музику в дорозі. Зарядись з самого ранку позитивною енергією. Будь вранці усміхненим оптимістом, який заряджений енергією по повній.