Від цих чоловіків не варто чекати освідчення у коханні. Вони ніколи не покличуть вас заміж

Овен

“Одружитися? А-ха-ха», — вигукнув Овен, підморгнув реєстраторці, вщипнув подружку нареченої і помчав з власного весілля. А чого ви очікували? Адже Овен не робив вам пропозиції і просто не виспався. Легковажний і влюбливий вихованець Марса ще не нагулявся. А стихія вогню штовхає Овна на пригоди — Овен один, а жінок багато. І вручати каблучку кожній — це, погодьтеся, марнотратно.

Близнюки

“Мене — одружити?”- грізно кричать Близнюки… і ховаються за спину друга. Вони готові “віддати” свою жінку приятелеві, аби уникнути відповідальності. І взагалі — що вас не влаштовує? Живіть спокійно в цивільному шлюбі і насолоджуйтеся вільними стосунками

Лев

“Навіщо штамп? — нам і так добре разом. Навіщо витрачатися на весілля? — Давай краще з’їздимо на море. Ти хочеш заміж? — Ну, потерпи трошки (років 10-20), поки я встану на ноги». Вітаємо — ви почули традиційні відмазки Лева. А вогняний знак просто боїться серйозних стосунків. Ну не його це, не його.

Стрілець

Ви вже і обручку з фольги на палець накрутили, і тюль замість сукні приміряли, а Стрілець досі не зрозумів натяку. І не зрозуміє, навіть якщо ви ткнете його в свій паспорт. А навіщо одружуватися, якщо Стрільця все влаштовує? Можете його кинути і почекати, поки він все усвідомлює і зробить вам пропозицію. Тільки не дивуйтеся, коли побачите вогняного хлопця, що йде під ручку з якоюсь красунею. Але зірки вас втішать — з нею він теж не одружується.