fbpx
Гороскоп

Від якого кольору потрібно позбутися кожному зі знаків Зодіаку, аби не втрачати щастя і успіх

На планеті існує безліч відтінків і кольорів. Є кольори, які, здається, відштовхують успіх від певних знаків Зодіаку. Кожен знак Зодіаку має певний колір. Ці кольори додають до життя успіху та енергії. Колір може впливати на сприйняття світу. А також викликати негативні та позитивні емоції.

Овен

Овен завжди демонструє свою силу і завжди готовий до будь-яких дій. Усі відтінки синього категорично заборонені для представників цього знаку. Синій колір не дозволяє Овнам знайти сенс життя і через свою «прірву» може зробити Овна слабким і вразливим. Тому Овнам потрібно бути обережнішими при виборі кольору, а синій – просто не їх.

Телець

Спокійний і терплячий, але завжди гордий і впертий. Усі відтінки жовтого та червоного не рекомендуються для Тельця, вони негативно впливають на їхній настрій. Такі кольори, як червоний, лише збільшують жорстокість і руйнують ауру Тельця.

Близнюки

Це легкий і радісний знак Зодіаку. Близнюки просто світяться позитивною енергією та душевним розумом. Їм подобається, що ніхто не встоїть перед їхнім позитивом. Близнюки налаштовані оптимістично, тому їм не рекомендується використовувати зелений колір та всі його відтінки. Зелений колір викликає нудьгу і відчай у цього знаку Зодіаку. Близнюкам слід відмовитися від цього кольору, щоб його біологічне поле не «засмітилося».

Рак

Цей водяний знак чуттєвий і обдарований. Раки мають високорозвинену інтуїцію, вони мають багато сильних сторін. Це творчі особистості, деякі навіть мають дар ясновидіння. Чорний колір категорично заборонений Раку. Через цей колір Рак втрачає впевненість у собі і може призвести до тривалої депресії.

Леви

Знак вогню, який любить все яскраве і чарівне. А як відомо, всі пастельні відтінки, включаючи білий, «з’їдають» енергію Лева і виснажують усі його сили. Якщо ви все ще віддаєте перевагу таким кольорам, відмовтеся від них.

Діва

Ці представники земних стихій повинні відмовитися від червоного та рожевого, щоб не активувати свою неконтрольовану емоційну поведінку. Вам слід вибрати більш спокійні відтінки і таким чином стабілізувати свій емоційний фон.

Терези

Яскраві кольори не підходять для цього знаку Зодіаку, такі як червоний і теракотовий, повністю порушують баланс розуму. Використовуючи таку палітру у своєму житті, Терези відчувають зниження енергії.

Скорпіон

Цей загадковий знак Зодіаку з водної стихії повинен повністю відмовитися від білого. Цей колір не тільки відштовхує успіх, але і негативно впливає на енергетичний сектор. Скорпіони втрачають натхнення і зростає підозра.

Стрілець

Оптимісти життя Стрільці мають потужні енергетичні та духовні особливості. Стрільцю пощастило; для них підходять усі кольори, крім синього. Синій колір негативно впливає на представників цього знаку. Це викликає тривогу і стрес. Проблеми будуть переслідувати вас, якщо ви не відмовитесь від синього.

Козеріг

Це цілеспрямований і впевнений знак Зодіаку. Відповідальний і завжди виконує свої обов’язки. Всі темні кольори і відтінки дарують Козерогу удачу. І навпаки, червоний, помаранчевий негативно впливає не тільки на енергію цього, але і на долю.

Водолій

Кольори, які відганяють успіх від Водолія, – темно-зелений і чорний. Такі темні кольори впливають на самооцінку. Для них найкраще вибирати теплі відтінки, щоб стабілізувати їх енергію.

Риба

Для Риб усі темні відтінки символізують невдачу. Це особливо коричневий, чорний і синій кольори. Щоб гармонія завжди панувала в душі, представникам знаку Риби варто відмовитися від темних відтінків, щоб залучити успіх і правильно управляти своїми емоціями. Носіть світлі відтінки і вірте в краще.

You cannot copy content of this page