fbpx

Віддасте всі борги: Кому зі знаків зодіаку точно пощастить у роботі та кар’єрі у грудні, січні та лютому

Професійне везіння – річ вибіркова. Цієї зими за традицією доля та зірки виберуть знаки зодіаку, до яких виявлять особливу симпатію.

Близнюки

Близнюки можуть розраховувати на несподіване просування кар’єрними сходами. За іронією долі, саме під час роботи над небажаним проєктом вони познайомляться з людиною, яка допоможе їм отримати нову посада із відповідною зарплатою.

Діва

Діви нинішньої зими несподівано для всіх  відчують потяг до творчості, кожен – до свого виду. Можливо, їхні твори одразу й не кинуться скуповувати, але про них заговорять. Вони припадуть до душі знавцям – вони створять творцям рекламу, а там гонорари появляться.

Терези 

Терези зможуть стати чарівниками: їхнє професійне везіння буде пов’язане з генерацією цікавих ідей, яких у них нинішньої зими не бракуватиме. Якщо підготовка до реалізації нового проєкту пройде правильно, начальство гідно оцінить старання Терезів і заслужено підвищить. Можливо, вдасться і переступити через кілька сходинок кар’єрних сходів відразу.

Скорпіон 

Скорпіони – можуть отримати нове призначення або проєкт, про який мріють усі співробітники, що працюють поруч. Потрібно буде виправдати довіру, яку їм нададуть, але з цим у Скорпіонів складнощів не виникне – вони точно знають, що і як треба зробити. Головне, зосередитися на виконуваній роботі та завзято працювати. Будете віддавати всі борги та брати кредити.

You cannot copy content of this page