fbpx
Гороскоп

Відкриваються нові можливості та сприятливі дні. Точний гороскоп на 14-15 червня. Для Тельців сприятливі дні

Овен

На ці дні можна і потрібно призначати зустрічі з людьми, на яких ви хочете справити гарне враження. Добре виявляти ділову ініціативу, вносити на розгляд свої ідеї, ви отримаєте підтримку навіть від тих людей, які зазвичай не схвалюють ваші починання. У середині дня буде можливість зав’язати корисні у діловому відношенні знайомства.

Телець

Дуже сприятливі дні для будь-яких занять, що сприяють розширенню кругозору та підвищенню кваліфікації. Швидко засвоюється нова інформація, застосування ви знаходите негайно. У підприємців буде можливість розширити свою справу, наймані співробітники зможуть завоювати довіру керівництва, а в перспективі – піднятися кар’єрними сходами.

Близнюки

Настрій мінливий, ви кидаєтеся з однієї крайності в іншу, часом самі не знаєте, чого захочете наступного моменту. Але при цьому відвертих дурниць ви не робите – інтуїція не дозволяє, а якщо вона й помиляється, то лише у дрібницях.

Рак

У справах вам дуже щастить, і ви вправно цим користуєтеся. Можливе отримання дуже привабливих пропозицій від людей, з якими ви вже неодноразово співпрацювали, цього разу вдасться досягти дуже вигідних умов. Добре укладати угоди, пов’язані з нерухомістю, домовлятися про переїзд.

Лев

Розмірене, спокійне протягом дня не може приховати від вас головного: починання, на яке ви покладали великі надії, на жаль, приречене на невдачу. Співпраця, будь-яка спільна діяльність пов’язані з величезною кількістю проблем, вирішення яких вам не завжди під силу. На щастя, поруч є людина, яка готова прийти вам на допомогу, і їй можна довірити навіть найпотаємніші свої думки.

Діва

Складаються сприятливі обставини для вирішення проблем та завдань, які не на жарт турбували вас у минулому. Відкриваються нові можливості, варто подумати про те, як їх використати. Жодної потреби в поспіху немає.

Терези

Гроші ви витрачаєте надзвичайно розумно, покупки робите вдалі. Стан фінансових справ може несподівано покращити, ви отримаєте у своє розпорядження суму, про яку раніше могли тільки мріяти. Можливе укладання вигідних угод або отримання привабливих пропозицій роботи.

Скорпіон

Цей день навряд чи ознаменується якимись значними подіями, зате пов’язаний з появою нових ідей, несподіваними відкриттями. Можна будувати довгострокові плани – ви, напевно, знайдете спосіб їх реалізувати. Акуратність, увага до деталей допомагають уникнути помилок у роботі, що особливо важливо при складанні звітів та оформленні документів.

Стрілець

Вчасно надходить інформація, яку ви зможете використати у своїх інтересах. Отримані цього дня дані дадуть вам колосальну перевагу над конкурентами, дозволять залишити суперників далеко позаду. Ви можете не побоюватися заздрісників і недоброзичливців – сьогодні ні ті, ні інші не можуть вам нашкодити.

Козеріг

Вам буде нелегко. Цей день пов’язаний із величезною кількістю непорозумінь, але цим справа не обмежується – будуть по-справжньому серйозні проблеми. Тільки від вас залежить, чи зможете ви з ними впоратися. Потрібно зібратися, зосередитись, відкинути зайве, якщо ви піддастеся емоціям, то самі себе затягнете у похмурий вир.

Водолій

День пройде непогано, якщо ви самі не наробите помилок щодо неуважності та необачності. Небажано працювати із важливими документами, розпоряджатися великими грошима, підписувати довгострокові договори. Зате для роботи, пов’язаної із спілкуванням, день підходить просто чудово. Ви здатні завоювати симпатію будь-якої, навіть самої непохитної людини.

Риби

Знижений життєвий потенціал, ви втомлюєтеся швидше звичайного, тому намагайтеся розумно витрачати сили. Складні, стомлюючі справи краще відкласти чи доручити комусь іншому, охочі допомогти вам, напевно, знайдуться. Важливі питання професійного характеру рекомендується вирішувати у другій половині дня.

You cannot copy content of this page