fbpx

Відкриються ворота долі: знаки Зодіаку, для яких Всесвіт підготував унікальні можливості і сюрпризи з 26 по 30 липня

Телець

Розпочнеться і закінчиться цей період неважливо. Якщо спершу у Тельців буде багато сил на подолання перешкод, то 27 і 28 липня вони можуть зникнути. Але це не на довго. Дуже добре на біополі і настрої Тельців позначаться поїздки, особливо ділові. Зміна обстановки допоможе стати щасливішим і більш вдалим.

Астролог радить поїхати куди-небудь, щоб якомога рідше спілкуватися з настирливими і негативними людьми, які заражують негативними емоціями і енергією. В цей період варто зосередитися на позитивних думках і тоді Всесвіт сам покаже нові можливості.

Рак

Дуже часто буває так, що навіть в сприятливий час мрії не збуваються. У Раків може статися саме це. Щоб подібних речей не було, астролог радить переосмислити своє поточне місцезнаходження, спробувати зайнятися самоаналізом. Якщо щось не буде виходити, значить потрібно обрати іншу стратегію.

Це також дуже сприятливий час для розриву стосунків або, навпаки, переведення їх на новий рівень. Всім, хто самотній, краще поки не поспішати зі знайомствами. Потрібно насолодитися усамітненням і заповнити свій час справами.

You cannot copy content of this page