Відмінне почуття стилю: 12 істин, про які ми забуваємо

У наш час стиль одягу став значно вільніше, ніж 30, 20 і навіть 10 років тому.

Сьогодні ми говоримо про те, як не плутати реальне життя з показами, а заодно про те, як здобути  відмінне почуттям стилю, пише kolobok

Прикраси з великими або блискучими каменями (тим більше, діамантами) доречні тільки до вечірнього вбрання. Власне, вдень пишні хутра і великі дeкoльте теж недоречні. Та й взагалі будь-яка надмірність у зовнішньому вигляді,  надлишок прикрас і аксесуарів або занадто яскраві кольори – кажуть лише про поганий смак.

Головний убір в приміщенні потрібно знімати, якщо він не є частиною наряду. Крім того, капелюшки (але не в’язані шапки!) Дозволені в театрі або на концерті. До слова, головний убір (неважливо, капелюшок або шапка) повинні відрізнятися по фактурі або кольором від верхнього одягу.

Вибирайте одяг, відповідно до нагоди. Суворе просте елегантне плаття прекрасно підійде для театру або концерту. Джинси (навіть дуже модні і дорогі) залиште для нічного клубу  Повсякденний непомітний одяг одягніть, коли йдете в супермаркет або на батьківські збори.

Ще момент: туфлі-човники доречні завжди. Чоботи в театр неприйнятні навіть якщо вони відомого італійського бренду і коштують ціле багатство.

Театральна сумочка повинна бути маленькою.

Не варто поправляти макіяж прямо в партері. Для цього існує дамська кімната.

Читайте також: 15-річна онука Софії Ротару здивувала всіх прекрасним вбранням: кращого ще не було

Не надягайте «все краще» відразу. Аксесуари – це штрихи, покликані завершити образ. Пам’ятайте, що взуття, сумка, пояс, рукавички одного кольору або фактури свідчать лише про провінційність і відсутності смаку. Звичайно, якщо це не передбачено дрес-кодом даного заходу, наприклад, Total White.

Приділяйте увагу деталям. Брошка, вдало підібраний колір вбрання – це те, що здатне зробити ваш образ неповторним. Не слідуйте сліпо моді, знайдіть щось своє, що здатне підкреслити саме ваші гідності. Але і тут дуже важливе почуття міри. В елегантному убранні допустима лише одна помітна деталь.

Прозорі блузи надягайте тільки під жакет. Також see through стиль допустимо, якщо ви вирішили здивувати всіх танцем живота або якщо це пеньюар для спальні,  парео для пляжу.

Чим старше за віком або статусу люди, з якими вам має бути зустріч, тим більш продумано повинен бути наряд і, тим меншу свободу в одязі ви можете собі дозволити.

Враховуйте фактуру тканини. Шовк, атлас, парча і оксамит далеко не завжди сумісні з шкірою, вельветом. А комбінація «шуба й шапка з одного хутра» залишилися в далекому радянському минулому.

Стати візуально стрункішою можна, якщо виключити зі свого вбрання рюші, банти, волани і широкі пояси. Також повнить об’ємна, ворсиста, блискуча. Не надягайте при широких стегнах верх з похилими плечима. Не впевнені, що ваша фігура бездоганна, не надягайте облягаючий наряд з тонкого трикотажу.

Одягти ювелірний комплект ви можете тільки в тому випадку, якщо ви модель, яка рекламує ювелірний дім. Крім того, що це банально і примітивно, ви позбавляєте таким чином кожну річ її унікальності і виразності.