fbpx

Відносини у нас нормальні, якби не одне але, чоловік вважає, що освіта в наш час не обов’язково. А для мене це має дуже велике значення, у мене вища освіта і я, до того ж, ще педагог

Я заміжня вже два роки, є маленький син, відносини з чоловіком нормальні, якби не одна проблемка: чоловік вважає, що освіта в наш час не обов’язково. А для мене це має дуже велике значення, у мене вища освіта і я, до того ж, ще педагог.

Сашко, мій чоловік, будівельник, гроші заробляє непогані, але хіба справа тільки в цьому? У нього немає ніяких захоплень, він зовсім не любить читати і нічим не цікавиться, крім фільмів, які я дивитися з ним не можу, через їх примітивність.

Я багато разів пропонувала чоловікові допомогти з отриманням вищої освіти, але видно зачепила його самолюбство, тоді ми вперше серйозно посварилися: «Якщо ти мене соромишся, так і скажи. Потрібно було раніше думати і вибирати собі вченого чоловіка ». В якомусь сенсі  він, звичайно правий, мені іноді стає соромно за нього в компанії моїх друзів, коли щось обговорюємо, а чоловік або мовчить, або скаже щось не по суті.

У сім’ї у них не прийнято було витрачати гроші на книги, вважалося, що діти повинні бути нагодовані й одягнені, в квартирі зроблений ремонт, куплена мебель, не гірше ніж у сусідів або знайомих, а навчання після школи – марна трата часу. Батько чоловіка теж працює на будівництві, ось і вирішив, що сини можуть працювати разом з ним.

У будинку у нас все зроблено, звичайно, завдяки чоловікові. Нещодавно він сам зробив ремонт у ванній кімнаті, у нього в цьому плані золоті руки. Він, як і його батьки, вважає це головним. Сашко не буде довго носити один і той ж одяг, завжди намагається купити щось нове, щоб виглядати краще за інших. Для чоловіка важливо хто і де відпочивав, щоб і самому не відстати, поїхати у відпустку, а потім довго всім розповідати, як він провів відпустку за кордоном.

Я його люблю, але у нас різні погляди на життя, для мене важливіше інші цінності. Я іноді думаю, що син підросте, і буде брати з тата приклад.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page