Відновлять баланс та доходи. Допоможуть упіймати за хвіст велику удачу саме ці знаки Зодіаку

Близнюки

Енергія Юпітера та Сатурна вестиме тебе до професійних вершин. Головне – не чинити опір і не відкладати на потім: відтепер жодних «почну з понеділка», дій негайно і бери ініціативу у свої руки. Якщо докладеш зусиль, неодмінно отримаєш підвищення на роботі.

Лев

Весь рік із твоїм знаком активно взаємодіятиме Сатурн – планета завзятості, стійкості та копіткої праці. Отже, працювати доведеться не покладаючи рук – не варто чекати, що успіх тобі принесуть на блюдечку. Спроби схалтурити не залишаться непоміченими – та й трудові подвиги теж!

Телець

Затемнення в протилежному тобі знаку Тельця позначаться на твоїй кар’єрі дуже незвично. Згадай події, які відбувалися з тобою 18 або 8,5 років тому – зараз повториться та сама тема, але трохи по-іншому. Наприклад, якщо 18 років тому ти вперше влаштувалася на роботу, то зараз тобі на думку закрадеться думка «а чи не змінити професію». Гармонійні аспекти Юпітера і Нептуна допоможуть упіймати за хвіст велику удачу – з початку весни справи підуть у гору.

Козеріг

Використовуй свою головну зброю – цілеспрямованість та впертість. У першу половину року велика ймовірність кар’єрного зльоту – навіть трохи шкода твоїх конкурентів. У березні-квітні ти отримаєш фінансову віддачу і це буде дуже гідний результат. Друга половина року пройде стабільно, навіть занадто – часом тобі здаватиметься, що ти тупцюєш на місці. Вважай це паузою перед наступним ривком.

Риби

Завдання на рік – відновити баланс, тим більше, що недавно тобі вдалося суттєво підвищити свої доходи. Можна трохи видихнути і дозволити собі ті радощі життя, які були недоступні через напружений графік. Найсильніший енергетичний місяць – березень, у цей час відбудеться з’єднання Юпітера з Нептуном, яке відкриє для тебе нові горизонти. Не проґав цей час – формуй наміри, плани, мрії. Адже Риби – мрійливий знак зодіаку, і головне, саме у них бажання збуваються.