fbpx

Відома астролог розповіла, чим листопад стане особливим для кожного зі знаків Зодіаку і як можна змінити життя до 4 грудня

Провести останній місяць осені позитивно та залучити до життя благополучні зміни допоможуть рекомендації відомого астролога Анжели Перл. У гороскопі всі знайдуть цінні підказки та дізнаються про те, як планети впливатимуть на їхнє життя у листопаді 2021 року.

Листопад буде активним часом, і в середині місяця розпочнеться коридор затемнень, який триватиме до 4 грудня. Експерти рекомендують прислухатися до порад астролога, щоб залучити удачу на весь місяць і не зробити необачних вчинків, що ведуть до проблем у майбутньому.

Овен

Головною темою у листопаді будуть фінанси. Овнам астрологи рекомендують уважно поставитися до вирішення фінансового питання, щоб не позичати зайвого і спрямувати гроші на зростання. Цього місяця можлива зміна роботи або посади на більш прибуткову, і Овнам потрібно бути стриманішими, щоб показати себе з кращого боку.

Телець

У Тельців настає час змін. Астролог рекомендує набути контролю над своїм життям, зрозуміти себе і знайти відповіді на хвилюючі питання. У листопаді з’явиться можливість почути себе, виявитися від колишнього життя та розпочати новий етап, повне нових знайомств та змін у особистому житті.

Близнюки

Близнюкам у листопаді астролог рекомендує зайнятися вирішенням рутинних питань. Головною темою місяця буде робота і будинок, і Близнюкам важливо знайти для себе джерело щастя, щоб не піддаватися нудьзі. Залучити успіх вдасться, якщо пізнати себе і вирішити, що залишити в минулому, щоб бути щасливими в сьогоденні.

Рак

Ракам у листопаді Анжела Перл рекомендує виконувати серйозну роботу до 15 числа. 19 листопада буде затемнення, після якого найкраще займатися рутиною та налагодженими справами. Досягти успіху Раки зможуть у сфері стосунків, якщо активно добиватимуться благополуччя і не соромляться своїх почуттів.

Лев

Левам у листопаді астролог рекомендує налаштуватися на зміни на краще. Після молодика 4 листопада можна буде братися за нові проекти, купувати нерухомість, брати кредит на розвиток бізнесу. Аж до 15 числа можна сміливо йти вперед, а пізніше сповільнитись, щоб під час коридору затемнень з 19 листопада по 4 грудня не оступитися.

Діва

Фокус уваги буде зосереджений на спілкуванні та навчанні. Астролог рекомендує знайомитися з новими людьми, а також розвиватися в різних сферах, щоб знайти себе та свою справу, яка принесе не лише задоволення, а й добрий дохід. Перші два тижні Діви можуть створювати міцний фундамент, а в коридор затемнень сповільнитися, щоб не допустити помилок.

Терези

З 19 листопада до 4 грудня буде коридор затемнень, коли не можна поспішати та приймати необдумані рішення. Терезам астролог рекомендує зосередитися на перших тижнях місяця, коли не буде перешкод для розвитку. Головною темою будуть фінанси, і Терези зможуть набути стабільності завдяки активній роботі та розвитку в нових сферах.

Скорпіон

Молодий місяць 4 листопада буде в 1 секторі гороскопу, який відповідає за власне «я». Астролог рекомендує зайнятися собою, знайти внутрішню свободу і зробити все, щоб життя стало щасливим. Перший сектор гороскопу додасть впевненості при прийнятті відповідальних рішень, і Скорпіонам буде простіше досягати нових успіхів.

Стрілець

У листопаді розпочнеться коридор затемнень, під час якого Анжела Перл не рекомендує робити нічого важливого. З 19 листопада по 4 грудня Стрільці зможуть займатися звичними справами, а перші два тижні підходять для нововведень, розвивати які можна і під час коридору затемнень.

Козеріг

Козерогам Анжела Перл рекомендує розпочати листопад активно та втілити у життя плани до початку коридору затемнень, що проходитиме з 19 листопада до 4 грудня. Після молодого Місяця 4 листопада Козероги зможуть познайомитися з цікавими людьми, налагодити особисте життя, а також організувати групу за інтересами, яка приноситиме не лише задоволення, а й прибуток.

Водолій

Молодий Місяць у 10 секторі кар’єри, роботи та досягнення цілей пройде 4 листопада, і Водолії відчують вітер змін. Аж до 1 листопада, коли розпочнеться коридор затемнень, Водолії зможуть розвинути активність у діловому середовищі, змінити свій статус, зайняти прибуткову посаду або просунутися кар’єрними сходами.

Риби

Після молодого Місяця, який пройде в 9 секторі гороскопу, увага Риб буде спрямована на пошук себе та сенсу життя. Риби зможуть розпочати навчання, знайти для себе духовного вчителя чи вивчати нову культуру за кордоном. Астролог рекомендує бути активними у першій половині місяця, та не приймати важливих рішень з 19 листопада по 4 грудня, під час коридору затемнень.

You cannot copy content of this page