fbpx

Відома астрологиня назвала години в червні, які будуть найщасливішими для всіх знаків Зодіаку. За її словами, в цьому місяці очікується два відрізки часу, коли шанси на удачу будуть вище звичайного

“Це: з 11 червня (12-00) до 12 червня (9-50) і з 28 червня (20:51) до 29 червня (10-50)”, – сказала астролог. Перший період буде просто “дуже симпатичним”, а другий – можна використовувати для важливих справ, “коли здається, що ситуація висить на краю”, написала вона в своєму Instagram.

Володіна також зазначила, що деякі представники астрологічного кола до 13 червня зіткнуться з різними труднощами. Найбільше не пощастить Стрільцям і Рибам.

Телець

Початок поточного тижня зіпсує Тельцям настрій і знизить енергетичний фон. Однак ближче до п’ятниці енергетика планет прийде в норму, тому 11, 12 і 13 червня краще присвятити домашнім справам і покупкам. Крім того, можна вирушати в подорож або дозволити собі хороший відпочинок.

Стрілець

Стрільцям астролог порадила дотримуватися законів Всесвіту. З їх допомогою вийде вибрати правильну дорогу і не заплутатися в перипетіях долі, яких в середині червня буде багато. У першій половині тижня можуть виникнути неприємні дилеми, а вибір потрібно буде робити швидко. Не виключено, що доведеться вибирати між собою і почуттями інших людей.

Козеріг

Козерогам варто не забувати про закон бумеранга і чинити по совісті. Слід побоюватися токсичних і злих людей, а також навчитися відрізняти знаки долі від випадковостей. Небезпечними будуть будь-які суперечки і з’ясування відносин. Астролог порадила зберігати спокій і незворушність у важких ситуаціях.

Риби

Для Риб найбільш насиченою виявиться перша половина тижня, причому в негативному сенсі. Доведеться зайнятися чисткою інформаційного простору – видалити старі фото, непотрібні контакти в телефоні та в соцмережах, а також почистити спам. У цей період не можна втрачати дружбу або любов, оскільки в майбутньому вони вже ніколи не повернуться.

You cannot copy content of this page